Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'DE 6 YIL GÖREV YAPMIŞTI

Yeni görev yeri Samsun

DÜZCE'DE 6 YIL GÖREV YAPMIŞTI
6.07.2022 - 16:09
Haber Merkezi

Düzce Gençlik Spor eski İl Müdürü Feyzullah Dereci Samsun’a atandı. 2013-2019 yılları arasında Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü görevinde bulunan Dereci Afyon ilinden Samsun iline atandı.

ZÜLKÜF DAĞLI İLE BİRLİKTE ÇALIŞACAK.

Samsun Gençlik Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Feyzullah Derece Samsun Valisi Zülküf Dağlı ile birlikte çalışacak. Zülküf Dağlı 2016-2020 yılları arasında Düzce valisi olarak görev yapmıştı. Dağlı Düzce Valisi olduğu dönemlerde Feyzullah dereci ile birlikte çalışmıştı.

FEYZULLAH DERECİ KİMDİR ?

Samsun’a atanan  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, 12 Mart 1976 yılında Rize'nin Ardeşen ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğretimini aynı ilçede tamamladı. 1998 yılında 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunu tamamladı. Aynı yıl Artvin'e beden eğitimi öğretmeni olarak atandı. 2 yıl Artvin'de görev yaptıktan sonra memleketi olan Rize'ye tayini oldu. Rize'nin Ardeşen ilçesinde Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü görevinde bulundu. Daha sonra Rize Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde Şube Müdürlüğü yaptı. 2013-2019 yılları arasında Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü görevinde bulunan Dereci, Düzce’den Afyon iline atanmıştı. Evli iki çocuk babası olan Dereci'nin hentbol, basketbol, badminton, judo, rafting antrenörlükleri bulunuyor ve aktif olarak badminton hakemliği yapıyor.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar