Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR LİGDEN ÇEKİLMİYOR

As Başkan Ekrem Kap'tan önemli açıklamalar

DÜZCESPOR LİGDEN ÇEKİLMİYOR
2.07.2022 - 18:58
Güncelleme 2.07.2022 - 21:15
Haber Merkezi

Düzcespor ligden çekilmiyor .Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki yönetimi  kurulu takımın ligden çekilmesi yönünde  herhangi bir karar almadı. . Son 2 gündür Düzce  spor kamuoyunu meşgul eden “Düzcespor ligden çekilsin” haberlerine son noktayı Düzcespor As başkanı Ekrem Kap koydu. Düzce’de yaşanan sel felaketiyle Düzcespor   ligden çekilsin türündeki yazı ve haberlerin iyi niyetli olmadığını söyleyen As başkanı Ekrem Kap  Düzce Damla gazetesine verdiği özel açıklamasında “Yurt dışındaydım ve yeni Türkiye’ye döndüm. Ben Düzcespor ligden çekilsin türündeki yazıları yeni gördüm ve çok üzüldüm.Düzcespor yönetimi olarak  sel felaketi ile ilgili bir tasarrufumuz yok. Yine erteleme ile ilgili herhangi bir bilgi ve talebimiz yok. Söylentiler olabilir,farklı niyeti  olmuş olanlar olabilir.

Ligden çekilmeyi gerektirecek bir durumda yok. Sel felaketinin yaraları bir iki gün içinde sarılıyor. Düzcespor’un selden etkilenmesi gibi bir durum yok ve Düzcespor yönetimi de takımı ligden çekecek kadar aciz değil. Deprem sonrasında stat hasar gördü, tesis hasar gördü ve depremin yaraları uzun süre sarılmıyor. Depremle, sel felaketi birbirine karıştırılmamalı. Bu tür haberlerin iyi niyetle yazıldığını söylemek iyimserlik olur”dedi.

DÜZCESPOR’UN DEĞERİNİ BİLMİYORLAR

Düzcespor’un değerinin Düzce dışında daha fazla bilindiğini söyleyen  Düzcespor As başkanı  Ekrem Kap  Düzce’de yaşayanların Düzcespor’un kıymetini bilmediğini belirterek” Ben işim gereği Düzce dışında yaşıyorum ancak Düzce’liyim ve her zaman memleketime gelip gidiyorum. Bana Düzce’de soruyorlar. Düzce dışında Düzcespor nasıl görünüyor. İnanın Düzce dışında Düzcespor çok büyük ve saygı duyulacak kulüp olarak görünüyor. Düzce’de yaşayanlar bu takımın değerini bilmiyorlar. Düzcespor Düzce’nin en büyük markasıdır”dedi.

 

 


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar