Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GÜMÜŞOVA'DA KUŞAK SINAVI YAPILDI

Karate çalışmaları tam gaz

GÜMÜŞOVA'DA KUŞAK SINAVI YAPILDI
1.07.2022 - 19:02
Haber Merkezi

Gümüşova Gençlik Spor İl Müdürlüğü geleceğin karatecilerini yetiştiriyor. Gümüşova Gençlik ve Spor Kulübü bünyesinde kurs gören karateciler için kuşak sınavı yapıldı. Gümüşova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonunda gerçekleşen sınav sonrasında başarılı olan 55 kursiyere yeni seviye kuşak takıldı.

İLÇE MÜDÜRÜ TEŞEKKÜR ETTİ

Gümüşova Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Ali Akgün kulübün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında “Gümüşova Gençlik ve Spor Kulübü karatecileri gelişiyor.Kuşak sınavlarımızı hafta sonu Gümüşova Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonunda gerçekleştirdik. 55 sporcumuz sınavlarını geçerek yeni seviye kuşaklarını taktılar. Karate kursumuzu destekleyen Halk Eğitim Müdürü Bayram Yayla ya sertifikalarımızın sponsorları Özgür Market ve Şen Elektrik e, sertifika tasarımımızı yapan Tipografik Reklam firmasına teşekkür ederim. Sakaryadan gelerek Gümüşovalı çocuklarımıza eğitim veren antrenörümüz Ogün Tandoğan a emekleri için ayrıca teşekkür ediyorum.”dedi


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar