Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KIRMIZI ŞİMŞEKLERDEN AÇIKLAMA VAR

KIRMIZI ŞİMŞEKLERDEN AÇIKLAMA VAR
28.06.2022 - 20:00
Haber Merkezi

Düzcespor’a gönül veren taraftarların oluşturduğu “Kırmızı Şimşekler” taraftar grubu sosyal medya hesabından Düzcespor’daki gelişmeler ile ilgili açıklama yaptı. İşte Kırmızı şimşeklerin açıklamasının tam metni.

AÇIKLAMA BEKLİYORUZ

Sezon başından bu yana olduğu gibi takımımızı hiç yalnız bırakmadık.Tüm taraftarımızla, yönetimimizle birlikte inandığımız bu yolda var gücümüzle mücadelemizi verirken her şeyin bir anda bahsedilen,dillendirilen ve hepimize umut verilen sözler dışına çıkılmıştır.

Yaşanılan süreçte dört mevsim gözetmeden, cebindeki son parasını, yüreğindeki son umudunu hayata dair her türlü iyimser psikolojisini Düzcespor’a gözünü kırpmadan veren başkanımız ve cefakar taraftarlarımıza bir açıklama yapmanızı beklemekteyiz.

İnanmışlığın gölgesinde sizi var Eden Düzcespor’u kimler için, yok saydığınızı ve alın terinizi kurutmadan hangi uğurda heba ettiğinizi bu büyük camiaya anlaşılır bir dille belirtmenizi temenni ediyor,

olayların odağında dikkatle bu durumu takip edeceğimizi camiamıza ve kamuoyuna duyururuz.

Saygılarımızla,

Kırmızı Şimşekler Taraftar Derneği


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar