Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İŞTE DÜZCESPOR'UN GELECEĞİ

Futbolcu ordusu geliyor

İŞTE DÜZCESPOR'UN GELECEĞİ
26.06.2022 - 19:07
Haber Merkezi

+

Düzcespor alt yapı futbol okulu geleceğin yıldızlarını yetiştiriyor. Tecrübeli teknik adamların  nezaretinde çalışan minik futbolcular  hem bilimsel ve hem de fiziksel olarak  geleceği hazırlanıyorlar.

ALT YAPI TEKNİK KADROSU

Düzcespor alt yapısında Şamil Demirtaş,Kenan Şereflioğlu, Kenan Özen, Ömer Lütfi Başol, ve Yusuf Arat teknik adam olarak görev yapıyor. Tecrübeli ve diplomalı teknik adamlar farklı kategorilerdeki yıldız adaylarına hem teorik ve hem de pratik  bilgiler aktarıyor.

ALT YAPI YÖNETİMİ

Gökhan Kapoğlu başkanlığındaki    Düzcespor yönetiminde Cengiz Veli alt yapı sorumlusu. Alt yapıda ayrıca Ertan Uçar ve Murat Demircan’da yönetici olarak görev alıyor.

SAYI  HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Düzcespor alt yapı futbol okulunda kursiyer sayısı her geçen gün artıyor. Halen futbol okulunda farklı kategorilerde yaklaşık 120 futbolcu adayı öğrenim görüyor.Düzcespor alt yapılarında toplam  yaklaşık 260 futbolcu bulunuyor. Düzçespor masörü Muzaffer Günaydın’da çalışmalarda hazır bulunuyor.

DÜZCESPOR ALT YAPI TAKIMLARI

Kırmızı lacivertlilerde  U11, U12, U14, U15, U16, U17 ve U19 kategorilerde  futbol takımı liglerde mücadele ediyor. 2021-2022 futbol sezonunda ilimizi Bölgesel Gelişim liginde temsil eden Düzcespor  U15 takımı  sezonu 11 puanla 4. Sırada, U17 1 puanla 4. Sırada , U19 takımı  16 puanla 5. Sırada bitirdi. Düzcespor diğer alt yapı takımları Düzce amatör liginde mücadelesine devam ediyor.

İRTİBAT TELEFONU

Kursların Cumartesi ve Pazar günleri Şıralık Düzcespor tesislerinde devam ettiği Düzcespor alt yapı futbol okuluna kayıt yaptırmak isteyenler 0539 3642164 ve 0505 354 3638 nolu telefondan ayrıntılı bilgi alabilecekler.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar