Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce'nin şampiyonu Bağlarbaşı

Final grubunda mücadele edecekler

Düzce'nin şampiyonu Bağlarbaşı
26.06.2022 - 19:01
Haber Merkezi

DAMLA GAZETESİ ORADAYDI

Düzce’de U16 2. Kademe Türkiye şampiyonasına ev sahipliği yaptı.  Nurettin Zafer ve Şıralık statlarında oynanan müsabakalar sonrasında 3 maçını da kazanan İstanbul temsilcisi Bağlarbaşıspor  adını  Üst tura adını yazdırdı.

SPORSEVERLER İLGİ GÖSTERMEDİ

Türkiye şampiyonasına Düzce’li futbolseverler ve Düzce basını ilgi göstermedi. Şampiyona için Düzce’ye gelen takımların aileleri tribünden takımlarını destekledi.

CENTİLMENCE GEÇTİ

Düzce Bölgesi hakemlerinin yönettiği müsabakaların tamamı centilmence geçti. Futbolcular sergeledikleri güzel futbolla gelecek için ümit verdi.

İŞTE TAKIMLAR

Düzce Nurettin zafer ve Şıralık statlarında  U16 2. Kademe maçlarında Ankara Pidosan Yahyalarspor  Ankara Yaşamkent İlkerspor, İstanbul temsilcisi Bağlarbaşıspor ve Sakarya Harmanlıkspor takımları final mücadelesi yaptı.

TOPLU SONUÇLAR

 Bağlarbaşıspor-Harmanlıkspor: 1-0

Pidosan Yahyalarspor-Yaşamkent İlkerspor:0-2

Harmanlıkspor-Pidosan Yahyalarspor:3-0

Yaşamkent İlkerspor-Bağlarbaşıspor:1-2

Bağlarbaşıspor-Pidosan Yahyalarspor:3-1

Yaşamkent İlkerspor-Harmanlıkspor:3-1

DÜZCE ŞAMPİYONU ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR

U16 liginde şampiyon Çilimli Belediyespor oldu. Çilimli temsilcisi play off gruplarında bütün maçlarını kazandı ve  ilimizi Türkiye şampiyonasında temsil etmeye hak kazandı.

B  GRUBUNDA MÜCADELE ETTİ

Çilimli Belediyespor 2021-2022 futbol sezonunda U16 liginde B grubunda  Hacıyakupspor, Dikmelispor, Düzce Kartallarıspor,Düzce 1907, Düzce Gençlerbirlispor,Düzce Gücü Gençlikspor,Cumayeri Belediyespor, Gümüşova Belediyepsor ve Gölyakaspor takımları ile mücadele etti.  Çilimli temsilcisi grubu  Gölyakaspor’un ardından 2. Sırada tamamladı ve play off gruplarına katılmaya hak kazandı.

PLAY OFF GRUPLARI

Çilimli Belediyepsor play off gruplarında Cumayeri Belediyepsor’u 1-0,Gümüşova Gençlikspor’u 2-1,Beyköy Belediyespor’u 2-1,Düzce 1905 takımını 5-0, Aydınpınarspor’u 3-0 , Kaynaşlı Belediyespor’u 5-1 yendi ve Gölyakaspor’u 3-0 yendi ve şampiyon oldu.

İLK TURDA ELENDİ

Çilimli Belediyespor ilk turda elendi. 2021-2022 futbol sezonunda Düzce U16 futbol liginde şampiyon olan Çilimli Belediyespor, Bolu Karaçayır tesislerinde oynadığı 2 maçı da kaybetti ve şampiyonaya ilk turda veda etti.

İKİ MAÇ YAPTI

Temsilcimiz çekilen kura sonrasında  İstanbul Gazi Mahallesi spor kulübü ve İstanbul Kavaklıdere takımları iye aynı grupta yer aldı. Çilimli Belediyespor ilk maçta Gazi mahallesi spor kulübüne 2-1, ikinci maçta Kavaklıderespor’a 2-0 yenildi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar