Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce Belediyesi Halı saha takımı

Yıl 1992

Düzce Belediyesi Halı saha takımı
19.06.2022 - 20:01
Haber Merkezi

VEEE BİR ZAMANLAR

Hazırlayan: Kenan Işık

Arşiv. Erdal Pişken

DÜZCE BELEDİYESİ HALI SAHA TAKIMI

Düzce Belediyesi emekli zabıta amiri Erdal Pişken’in arşivinde bulunan bu fotoğraf karesi  “VEE BİR ZAMANLAR” köşemizin konuğu oldu. Uzun yıllar sporun içinde olan, lisanslı olarak futbol ve basketbol oynayan Erdal Pişken fotoğrafla ilgili yaptığı  kısa yorumunda   Düzce Belediyesi futbol takımının kurumlar arası  halı saha turnuvasında şampiyon olduğunu belirtmiş ve karede bulunan isimleri şu şekilde sıralamış 

Ayaktakiler, İbrahim Özer, Orhan Bektaş, Ömer Kiraz, Bilal Aydemir, Ahmet Miço, Sedat Polat,

Oturanlar, Şinasi Aybar, Erdal Pişken, ???... Özkan Matur, Ahmet Bektaş

DÜZCESPOR’DA OYNADILAR

Düzce Belediyespor kadrosunda yer alan isimler arasında Ahmet Bektaş, Özhan Matur (Kaleci) Ahmet Miço  Düzcespor forması giymişlerdi. Yine karede bulunan Şinası Aypar uzun yıllar Düzcespor’a müdür ve şoför olarak hizmet verdi.

KUPAYI AVNİ AKYOL VERDİ

1992 yılında yapılan Kurumlar arası Halı saha turnuvasında şampiyon olan Düzce Belediyesi şampiyonluk kupasını dönemin Düzce Milletvekili  Milli Eğitim Eski Bakanı Avni Akyol ve dönemin Düzce kaymakamının elinden aldı.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar