Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce'li Dünya şampiyonu Kolejde

Genç sporcuları eğitecek

Düzce'li Dünya şampiyonu Kolejde
19.06.2022 - 19:58
Haber Merkezi

Aslı Delibal Safir kolejinde. Avrupa ve Dünya şampiyonu  milli karateci Aslı Dilibal   Safir kolejinde görev yapacak. Düzce Damla okurları tarafından 2020 yılında Düzce’de yılın sporcusu seçilen Düzce Aksuspor karatecisi  Aslı Delibal Düzce Safer kolejinde Beden Eğitimi öğretmeni olarak görev alacak. İşte konu ile ilgili Özel Safir Koleji sosyal medya hesabından yapılan açıklama.

ASLI DELİBAL

Bir Dünya Şampiyonu Beden Eğitimi ve Spor Kültürü Alanında Düzce Özel Safir Kolejinin Başarısı İçin Ter Dökecek: Aslı Delibal.

Bir değil, iki değil, üç değil… Tam 6 Türkiye Şampiyonluğu, 2 Dünya Şampiyonluğu, 3 Avrasya Şampiyonluğu, 1 Balkan Şampiyonluğu… Saymakla bitmez. O bir “karate” fenomeni… Ashihara Karete antrenörü, aynı alanda bölge hakemi, Wushu-kungfu bölge hakemi…Bu denli kariyere sahip bir beden eğitimi öğretmeni her okula nasip olmaz! Aslı Delibal… Artık Aslı Hoca’mız da Beden Eğitimi ve Spor alanında Safir Koleji öğrencilerinin başarısı ve mutluluğu için çalışacak. Aramıza hoş geldiniz öğretmenim, umarız uzun yıllar yavrularımızla çok keyifli dersleriniz olur.

ASLI DELİBAL KİMDİR ?

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunu 23 yaşındaki Aslı Delibal 2020 yılında Antalya’da yapılan Avrupa şampiyonasında ve 2022 Türkiye’de yapılan Ashihara Karate Dünya şampiyonasında  milli takım adına kata ve kumite olarak iki farklı, iki altın madalya ile dünya şampiyon oldu.Aslı Delibal kariyerinde 2 Dünya ve Avrasya, 1 Avrupa ve Balkan şampiyonu oldu.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar