Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Türkiye 3. oldular

Geleceğin Tenis Yıldızları

Türkiye 3. oldular
17.06.2022 - 10:26
Haber Merkezi

Mustafa Kemal Ortaokulu Türkiye 3. Oldu. Mustafa Kemal Ortaokulu  Eren ve Tuna çavuş kardeşlerden oluşan tenis  takımı Afyon ilinde yapılan okullar arası Yıldız erkekler  Türkiye tenis şampiyonasında Türkiye 3. Oldu ve kürsüye çıktı.

TEK YENİLGİ ALDILAR

Eren ve Tuna Çavuş kardeşlerden oluşan Mustafa kemal Orta okulu yıldız tenis takımı 21 özel ve 2 devlet okulunun yarıştığı Türkiye şampiyonasında sadece yarı finalde yenildi. Tek yenilgi ile Türkiye şampiyonluğunu kaçıran  Mustafa kemal Ortaokulu tenis takımı yarı final maçında 3-0 önde olmasına rağmen 1oyun alamadı ve maçı 5-3 kaybetti.

AKİF ÇAVUŞ TEŞEKKÜR ETTİ

Eren ve tuna Çavuş kardeşlerin babası, Düzce Tenis kulübü kurucusu ve antrenörü Akif çavuş konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.”

Eren ve Tuna Çavuş Kardeşler Mustafa Kemal Ortaokulu Türkiye Üçüncüsü .

Okul Sporları Yıldız Erkekler De Mustafa Kemal Ortaokulu Öğrencileri Eren Ve Tuna Çavuş Kardeşler den Büyük Başarı.

Türkiye finallerinde Kıbrıs dahil olmak üzere 21 Özel okulun yarıştığı ve sadece 2 devlet okulunun olduğu yarışmada Devlet okulu olan Mustafa Kemal Ortaokulu Türkiye Üçüncüsü Oldu.

Yarı Final maçında 3-0 önde iken sadece 1 oyun alamayıp 5-3 kaybedip şampiyonluk maçına çıkamayan ve tek yenilgi ile Türkiye üçüncüsü olan sporcularım Eren ve Tuna'yı bir antrenör ve baba olarak tebrik ediyorum ve sizlerle gurur duyuyorum.

6. Sınıf öğrencileri olan ve iki yıl daha okullarını en iyi şekilde temsil ederek Türkiye şampiyonluğu kupasını İlimize getireceklerine inanıyorum.

Önce ilde, daha sonra bölgede şampiyon olan Mustafa Kemal Ortaokulu Türkiye Finallerinde üçüncü olarak ilimize ilk kez Türkiye üçüncülüğü kupasını kazandırdılar. Bu turnuvada her an sporcuların başından ayrılmayan motivasyon sağlayan başta beden eğitimi öğretmeni Sayın Çağatay Kayaya, bizlere inanan Okul idaresine, sporcularım Eren ve Tuna ya Düzce Tenis Kulübü Antrenörlerine ,Emre Ceylan ve İsmail Arslana  , antrenman partnerimiz Runa Müderrisoğluna,amcası İsa Çavcuşa, Anneleri Havva Çavuş a DTK Fitness Antrenörlerine Burak Boztepe, Gürkan Yıldız,Sultan Yaras,Selver Şahin,Çağla Başkana ayrı, ayrı teşekkür ediyorum “

.Akif Çavuş


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.