Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Emrah Ünal VAR hakemi

Düzce ilini temsil edecek

Emrah Ünal VAR hakemi
13.06.2022 - 14:27
Haber Merkezi

Düzce Bölgesi klasman yardımcı futbol hakemi Emrah Ünal VAR  hakemi oldu. VAR eğitimini başarı ile tamamlayan Emrah Ünal  Antalya’nın Manavgat ilçesinde Samsunspor-Galatasaray  U16 Elit Gelişim ligi maçında 1. Yardımcı hakem olarak görev aldı. Emrah Ünal 2022-2023 futbol sezonunda süper ve birinci lig maçlarında VAR hakemi olarak görev alabilecek.

EMRAH ÜNAL KİMDİR?

1986 Karabük doğumlu Emrah Ünal  , Çilimli Ömer Dinçer ilkokulunda sınıf öğretmeni olarak görev yapıyor.

Emrah Ünal Üst klasman yardımcı hakem olarak kariyerinde 60 birinci lig,8 üçüncü lig,10 üçüncü lig ve 5 Türkiye kupası maçlarında görev aldı.

EĞİTİM VERİLDİ

Antalya'nın ev sahipliği yaptığı Elit U16 ve Elit U17 Ligleri finalleri öncesi organizasyona katılan kulüplerin teknik heyetleri ile oyuncularına Merkez Hakem Kurulu üyeleri İsmet Arzuman ve  İbrahim Çınar ile VAR Koordinatörü Barış Şimşek tarafından VAR eğitimi verildi.

Türkiye Futbol Federasyonu Futbol Gelişim Direktörü Oğuz Çetin'in de hazır bulunduğu eğitimde öncelikle VAR'ın felsefesi, prensipleri ve prosedürleri anlatıldı. Müsabakada son kararın sahadaki hakemde olduğunun altı çizilirken, VAR'ın müdahale edebileceği alanlar ayrıntılı şekilde aktarıldı. Eğitimde ayrıca çeşitli pozisyonların görüntülü analizleri sunuldu.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar