Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Levent Görün'den Teşekkür

Takımı ziyaret ettiler

Levent Görün'den Teşekkür
6.06.2022 - 15:55
Haber Merkezi

Düzce Voleybol spor kulübü antrenörü Levent Görün’den teşekkür var. Düzce’de oynanan kadınlar Bölgesel Voleybol liginde şampiyon olarak bir üst tura çıkan Düzce  Kadın voleybol takımını Düzce’li sinema ve tiyatro sanatçıları Mehtap Bayri ve Nurullah Çelebi antrenmanda ziyaret etti ve voleybolculara moral verdi. Hamit Sakal ile birlikte takımı çalıştıran Düzce Üniversitesi spor bilimleri fakültesi öğretim üyesi Levent Görün sosyal medya hesabından konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

TEŞEKKÜRLER  · 

Düzcemizin yetiştirdiği değerli sanatçılarımız Mehtap hanıma ve Nurullah abimize, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz İsa Bey’e, basınımızın değerli temsilcilerine çok teşekkür ederiz. Düzceli olarak 2. Lige çıkma maçlarında maddi manevi her türlü desteği sunacaklarına dair söz verdiler. Hepsine ayrı ayrı çok teşekkür ederiz.

İsmimiz Düzce Voleybol

Renklerimiz kırmızı lacivert

Herşey kızlarımız için, herşey spor için, Düzceye 2. Ligde bir kız takımı kazandırmak için çalışıyoruz. İnşallah başarılı olarak sizleri gururlandıracağız.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar