Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Halterde madalyalara devam

Yine kürsüye çıktık

Halterde madalyalara devam
30.05.2022 - 23:06
Haber Merkezi

Halterde madalyalara  devam. Düzce ilinin son yıllarda gerek bireysel ve gerekse takım olarak en fazla madalya kazandığı  spor branşlarının başında gelen Halterde yine başarı var.

YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI

Düzce halter takımı Giresun ilind6e yapılan Yıldızlar Türkiye Halter şampiyonasında 5 madalya kazandı. Antrenörler Yasin Aydın, Dilek Demirdelen ve Bünyamin Durnaz  nezaretinde şampiyonada mücadele eden haltercilerimiz  kürsüden inmediler.

İŞTE MADALYA ALAN HALTERCİLERİMİZ

Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında Cumayeri Ortaokulu haltercisi 39 kg. Şevval İnce Türkiye birincisi, 35 kg. Cumayeri Ortaokulu haltercisi Aleyna Baştıman ve Hayrunisa Topçu Türkiye ikincisi, Azmimilli ortaoukulu haltercisi 47 kg. Ezra Karaçıyar Türkiye üçüncüsü, 47 kg. Cumayeri  ortaokulu haltercisi Hazal İnce Türkiye üçüncüsü oldu ve madalya kazandı. Şampiyonada mücadele eden Cemre Topçu +69 kğ’de Türkiye 7. Oldu. 

BETÜL AYDIN  TEBRİK ETTİ

Konsopa spor kulübü başkanı Betül Aydın  Türkiye şampiyonasında Düzce’li haltercilerin  başarılı olduğunu belirterek” Düzce halterde Türkiye’nin önemli bir yerinde. Her şampiyona ve turnuvada kürsüden inmiyoruz. Milli takım forması giyen haltercilerimiz var. Konsopa spor kulübü olarak tüm antrenörlerimizi ve sporcularımızı tebrik ediyorum”dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar