Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce'den 5 isim katılıyor

Zorunlu Kurs

Düzce'den 5 isim katılıyor
30.05.2022 - 12:55
Güncelleme 30.05.2022 - 18:11
Haber Merkezi

 

 

 

 

 

 

 

DÜZCE’DEN 5 İSİM KATILIYOR

 

Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık kurulu tarafından kulüplerin sağlık ekiplerinden doktor fizyoterapist ve masör olarak çalışanlara yönelik eğitim kursu verilecek. Kursa Doç Dr. Okan Karaduman, Fiyyoterapist  Veysel Uludağ,Düzcespor kulüp doktoru Cüneyt Balcan ,Düzcespor  masörü Muzaffer Günaydın ,Masör  Ali Osman Günaydın  katılacak.

İŞTE TFF AÇIKLAMASI

TFF Sağlık Kurulu tarafından kulüplerin sağlık ekiplerinde doktor, fizyoterapist ve masör olarak çalışanlara yönelik verilen eğitim kurslarından "13. Bilgi Yenileme Kursu", doktor ve fizyoterapistler için 30 Mayıs 2022; masörler için 31 Mayıs 2022 tarihlerinde The Green Park Pendik Hotel ve Convention Center, İstanbul'da yapılacak.

TFF Sağlık Ekiplerinin Yapılanmaları ve İşleyişleri Talimatı çerçevesinde daha önceden sertifika almaya hak kazanmış olsa da, tüm sağlık ekibi çalışanlarının "Bilgi Yenileme Kursları"na katılmaları zorunluluğu bulunuyor.

Konaklamasız olarak gerçekleşecek kursta katılımcılar için öğle yemekleri ücretsiz olarak sağlanacaktır. Konaklama ihtiyacı olan katılımcılar otel ile irtibata geçerek rezervasyonlarını yaptırabilirler.

TFF Kurs Başvuru Sistemi üzerinden kayıt yaptırmayan kişiler Otelde kesinlikle kayıt yaptıramayacaklardır.

Kurs ücret ödemeleri sadece kredi kartı ile yapılacak olup katılımcıların TFF Kurs Başvuru Sistemi'ndeki adımları takip etmesi gereklidir.

KURS ÜCRETLERİ

 

Doktor

Fizyoterapist

Masör

Konaklamasız

950 TL

750 TL

500 TL

 

 

 

 

MÜDÜR BU RESİMLER 


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.