Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce Basketten Galatasaray'a

Geleceğin yıldız adayı

Düzce Basketten Galatasaray'a
30.05.2022 - 12:52
Güncelleme 30.05.2022 - 12:59
Haber Merkezi

Düzce Basket Gençlik Spor kulübünden Galatasay’a gitti. Düzce basketbolunun önemli alt yapı kulüplerinden biri olan Düzce  Basket spor kulübü basketbolcusu Aytaç Teke Galatasaray alt yapısında.Anadolu Yıldızlar liginde gösterdiği performansa dikkat çeken  Düzce Basket  U14 takımının oyuncusu Aytaç Teke Galatasaray U14 takımı antrenmanına davet edildi.  Galatasaray scoutlarından tam not alan Aytaç  Teke Galatasaray U-14 Takımına seçildi.

ANTRENÖRLERİN GÖRÜŞLERİ

Düzce Basket Gençlik Spor kulübü antrenörleri Altuğ kuru ve Ozan Alp  sporculara Aytaç Teke ile ilgili şu açıklamaları yaptı.

ALTUĞ KURU

Aytaç bundan yaklaşık 5 yıl önce antrenörlerimiz tarafından keşfedildi ve kulübümüz antrenmanlarına davet edildi. Aytaç basketbolu çok sevdi ve ailesi de bu sevgisini destekledi. Umarım önünde başarılı bir kariyer olur ve bizi gururlandırmaya devam eder.

OZAN ALP

Öncelikle şunu belirtmek isterim. Bu ilk değil son da olmayacak. Aytaç üzerinde konuşacak olursak  5 sene boyunca sporcumuz  her antrenmana düzenli bir şekilde katılım sağladı. Bizler bilgi ve birikimimizi  sporcumuza aktarıp sporculmuzun gelişimini sağladık. Aytaç için bu bir başlanğıç olur, profesyonel imzasını da görürüz.

AYTAÇ TEKE

Galatasaray  U14 basketbol takımına seçilen Aytaç Teke”Düzce Basket kulübünde oynamak çok güzel bir duygu. Galatasaray alt yapısını kazanmak bambaşka bir duygu. Çok mutluyum. İleride inşallah A takımına yükselirim. Benim buralara gelmemi sağlayan Ozan hocama, Altuğ hocama ve aileme çok teşekkür ediyorum”dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.