Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Pekintaş Düzcespor'a sponsor olacak

Düzcespor tesislerine geldiler

Pekintaş Düzcespor'a sponsor olacak
30.04.2022 - 19:22
Güncelleme 30.04.2022 - 14:47
Haber Merkezi

Pekintaş Düzcespora resmi enerji sponsora olmark istiyor. Pekintaş Cueso Özhan Olcay Düzcespor tesislerinde Düzcespor yöneticileriile bir araya geldi. Pekintaş  Düzce Fabrika Müdürü Faruk Darıyerli’nin de bulunduğu ziyarette Özhan Olcay, kulüp yöneticileriyle sohbet etti, Düzcespor’a başarılar diledi.
İlkokulu Namık Kemal Okulu’nda okuduğunu anlatan Olcay, Düzce’yle ilgili çok anıları bulunduğunu söyledi. Pekintaş Grubu olarak Düzcespor’a destek olmak istediklerini vurgulayan Olcay, “Galatarasaray Stadı’nın tepesine güneş enerji sistemi kurduk, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik ve Dünya Rekorlar Kitabı’na girdik. GS kulübü, bu sistem sayesinde milyonlarca lira tasarruf etti. Düzcespor Kulübü için de bunun benzerini yapabiliriz. Kulübün resmi enerji sponsoru oluruz. Düzcespor, bu işten yılda 4-5 milyon liralık tasarruf edebilir” dedi. Pekintaş’ın kendi sektöründe Türkiye’nin yanı sıra dünyanın e önemli oyuncusu olduğunu vurgulayan Özhan Olcay, şirket olarak sportif faaliyetleri desteklediklerini, Düzcespor’un şampiyonluk kutlamaları için 3 ayrı fabrikaya kırmızı lacivert bayrak asacaklarını bildirdi.
Ziyarette daha sonra Pekintaş CEO’su Olcay ile Fabrika Müdürü Faruk Darıyerli’ye özel yaptırılan ve üzerlerinde kendilerinin ad-soyadı olan Düzcespor formaları hediye edildi.

Kaynak. Düzcespor sosyal medya hesabı.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar