Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce bölgesi hakemleri görevde

Farklı maçlarda görev alacaklar

Düzce bölgesi  hakemleri görevde
7.04.2022 - 18:34
Haber Merkezi

İbrahim Tuzcu.

Düzce bölgesi futbol hakemlerine görevler verildi. Hakemlerimiz hafta sonu oynanacak olan müsabakalarda ilimizi temsil edecekler.İşte hakemlerimiz ve görev alacakları karşılaşmalar

GÖKHAN ÇOŞAR

Düzce Bölgesi klasman yardımcı hakemi Gökhan Coşar TFF 3l lig 2. Grupta  10 Nisan 2022 Pazar günü Fethiye stadında oynanacak olan Fethiyespor-Modafenpor maçında  1. Yardımcı hakem olarak görev alacak.Müsabakanın orta hakemi İstanbul bölgesinden Betül Baykan

NİHAT HARTLI VE MELİH ERDOL

Düzce bölgesi bölgesel hakemleri Nihat Hartlı ve Melih Erdol Bölgesel amatör futbol ligi 4. Bölge  3.  Grupta 10  Nisan 2022 Pazar günü oynanacak  olan Çatalhöyük Cumraspor-Eşmekaya Sultanhanıspor maçında görevlendirildi.

MUHAMMET  REMZİ

Düzce bölgesi  Bölgesel lig hakemi Muhammet Remzi  Özkaya 10 Nisan 2022 Pazar günü oynanacako lan Konya Ereğlispor-Su durağı Gençlergücü  maçında 2. Yardımcı hakem olarak görev alacak.

EMRE BAŞ-ÖMER KOÇ

Düzce bölgesi Bölgesel lig hakemleri Emre Baş ve Ömer Koç 10 Nisan 2022 Pazar günü oynanacak olan Kilimli Belediyespor-Silivrispor maçında görev alacaklar.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar