Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Beyköy Belediyespor itiraz ediyor

Atama tepki gördü

Beyköy Belediyespor itiraz ediyor
7.04.2022 - 18:02
Özel Haber

Beyköy Belediyespor itaraz ediyor. 2021-2022 futbol sezonundaki son maçını 10 nisan 2022 Pazar günü İstanbul deplasmanında Beykoz 1908 takımı ile yapacak Beyköy Belediyespor  müsabakayı yönetecek hakemlerin İstanbul bölgesi olmasına itiraz ediyor.

HER İKİ TAKIM AÇISINDAN DA ÖNEMLİ

Bölgesel Amatör Futbol ligi 7 bölge 1. Grupta  kümede kalma mücadelesi veren Beykoz ve Beyköy Belediyespor arasındaki karşılaşma her iki takım açısından da büyük önem taşıyor. Karşılaşma öncesinde Beykoz 10, Beyköy Belediyespor 9 puana sahip. Beyköy Belediyepor bu maçı kazanırsa  Düzce süper amatör şampiyonu Düzce 81 Yıldızspor ile baraj maçı oynayacak. Beyköy Belediyespor maçı kaybederse direkt olarak Düzce süper amatöre düşecek.

İTİRAZIMIZI YAPIYORUZ

Beykoz  maçına İstanbul bölgesi hakemi verilmesinin hata olduğunu söyleyen Beyköy Belediyespor kulüp başkanı Osman Yavuz “Beykoz İstanbul takımı ve bu maça İstanbul hakemi ataması yapıldı. Biz bu maçı kazanırsa baraj maçı oynayacağız, kaybedersek süpere düşeceğiz. Yönetim olarak hakemlerin değiştirilmesi için itirazımızı hemen yapıyoruz. Bunun dışında maç öncesi ve sonrasında  daha fazla güvenlik içinde dilekçemizi ilgili mercilere verdik. MHK’nin maçımızın hakemlerini İstanbul dışındaki bölgeden atamasını bekliyoruz”dedi.

 


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar