Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzcespor ve 4 takım

Başarının sırlarından biri

Düzcespor ve 4 takım
3.04.2022 - 21:35
Haber Merkezi

HACETTEPESPOR   

Ankara temsilcisi sezona Muharrem Uğur ile başladı.12. haftada göreve Murat Bülükbaşı geldi. Murat Bölükbaşı’da kötü gidişi engelleyemedi.14. haftada  Avni Okumuş ile anlaşıldı. Avni Okumuş görevine devam ediyor.

ELAZIĞ KARAKOÇAN BELEDİYEPSOR

Grubun sürpriz ekibi sezona Ender Çınar ile başladı ve Ender Çınar ile yoluna devam ediyor.

ALANYA KESTELSPOR

Antalya temsilcisi  Galip Gündoğdu ile başladı. 7. Haftada Gülip Gündoğdu görevinden ayrıldı ve şimdi görevde Fahrettin Sayhan var.

IĞDIR BELEDİYESPOR

Şampiyonluk mücadelesi veren Iğdırspor sezona  Mesut Demir ile başladı . Mesut Demir  8. Haftada görevinden ayrıldı ve göreve Bayram Toysal getirildi. Toysal görevine devam ediyor.

BEYOĞLU YENİ ÇARŞISPOR

İstanbul temsilci Beyoğlu Yeni Çarşıspor sezona Oktay Akgül ile başladı ve aynı teknik adamla yoluna devam ediyor.

ALTINDAĞSPOR (Kalecikspor )

Ankara temsilcisi sezona Evren Şenel ile başladı ve Evren Şenel halen takımın başında.

ŞİLE YILDIZSPOR

Şile Yıldızspor’un ilk hafta  teknik adamı Polat Çetin oldu. Polat Çetin ligin 2. Haftasında görevi Serken Ençetin’e bıraktı. Halen takımı Serkan Ençetin  takımı çalıştırıyor.

ÇARŞAMBASPOR

Samsun temsilcisi sezona Kenan Yelek yönetiminde girdi.Ligin 4. Haftasında Kenan  Yelek gitti yerine Ufuk Sarı geldi. 14. Haftada Ufuk Sarı ile yollar ayrıldı takımın başına  Mehmet Seçkin geldi. Seçkin görevine devam ediyor.

KUŞADASISPOR

Grubun güçlü ekibi 2021-2022 futbol sezonuna Gürkan Ferhatoğlu ile başladı.15. haftada Ferhatoğlu takımdan ayrıldı yerine Erman Kılıç geldi. 24. Haftada sezonun 3. Teknik adamı olarak Düzcespor eski kalecisi Bülent Ataman göreve başladı ve devam ediyor.

52 ORDUSPOR

52 Orduspor sezona  Zafer Ulusal yönetiminde girdi. Ligin 3. Haftasında göreve Cüneyt Tiryaki geldi. 7-0’lık Bayrampaşspor maçı sonrasında  Tiryaki ile yollar ayrıldı ve Hasan Erkin Şimşir göreve geldi.

İSKENDERUNSPOR

Şampiyonluk adayı İskenderunspor sezona  Emrah Volkan Sayılgan  ile başladı ( Takımın başında Ümit Karan vardı, diploması yetersiz olduğu için Emrah Volkan Sayılgan listede görünüyordu. Ümit Karan alınan kötü sonuçların ardından görevden ayrıldı. Şimdi takımın başında Olde Riekerink var. ( 3. Ligde yabancı teknik adam çalıştırılmadığı için teknik adam olarak Bülent Yenihayat görünüyor.

DÜZCESPOR

Temsilcimiz Düzcespor  Yavuz İncedal yönetiminde sezona girdi ve aynı teknik adamla yoluna devam ediyor.

MALATYA YEŞİLYURT BELEDİYESPOR

Malatya temsilcisi sezona Hayati Palancı yönetiminde girdi.17. haftada Hayati Palancı ile yollar ayrıldı .ve Mustafa Ceviz ile anlaşıldı. Ceviz  halen takımın teknik adamı .

KIZILCABÖLÜKSPOR

Denizli temsilcisi  Kızılcaölükspor sezona  Hasan Şermet yönetiminde girdi ve aynı teknik adam görevine devam ediyor.

DARICA GENÇLERBİRLİĞİSPOR

Darıca Gençlerbirliğispor 2021-2022 futbol sezonuna  Sarp Yiğit yönetiminde girdi.Ligin 6. Haftasında göreve Düzcespor eski teknik adamı Cengiz Seçsev getirildi. 26. Haftada tecrübeli teknik adam ile yollar ayrıldı ve göreve İbrahim Tolgay  Kerimoğlu devam ediyor.

YOMRASPOR

Yomraspor sezona  İbrahim Parlayan yönetiminde girdi. Alınan başarısız sonuçların ardından takımın başına Hamdi Zivalıoğlu getirildi.

SİİRT İL ÖZEL İDARESPOR

Siirt İl Özel İdarespor’da sezon başında Ramazan Silin  göreve geldi. Ve Silin ile ligin 26. Haftasında yollar ayrıldı.

68 AKSARAY BELEDİYESPOR

Sezona şampiyonluk parolası ile başlayan alınan başarısız  sonuçların ardından play aff şansını devam ettiren Aksaray Belediyespor sezona Mustafa Ceviz yönetiminde başladı.9. haftada Ceviz gitti yerine Cüneyt Biçer geldi. Cüneyt Biçer 28. Haftada görevinden ayrıldı. 68 Aksaray Belediyespor’un bu sezon 3. Teknik adamı Tamer Avcı oldu. Aksaray yönetimi 1 maçın ardından Taner Avcı’yı gönderdi ve Ertümen Buğday göreve geldi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar