Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kıyıköy süper amatörde

Şampiyonluğu garantiledi

Kıyıköy süper amatörde
3.04.2022 - 21:26
Haber Merkezi

Kıyıköyspor süper amatörde. Düzce 1. Amatörde 2021-2022 futbol sezonunda  C grubu şampiyonu Koçyazıspor’un ardından A grubu lideri Kıyıköyspor ligin bitimine 2 hafta kala şampiyonluğunu matematiksel olarak garantiledi. Gümüşova temsilcisi   kalan 2 maçında ligden düşen Karaçalıspor ve Taraspor ile yapacak. En yakın rakibi Tarspor’un 4 puan  önünde bulunan Kıyıköyspor 3 futbol sezonunda süper amatörde mücadele etmeye hak kazandı. Grupta 31puanlı  Taraşspor ve 29 puanlı Dedelerspor ikincilik mücadelesi yapıyor.

AGRUBUNDA DÜŞECEK TAKIMLAR

A grubunda Karaçalıspor’un ardından  Düzce Başakşehirspor’da  küme düştü. Grupta 16 puanlı Özsüt Avlayanspor ve 19puanlı Düzce Uluçınarspor takımlarından biri   küme düşecek. Kalan maçlarda Uluçınarspor Sancakspor, Öz Süt Avlayanspor  Hacıyakupspor ile karşılaşacak. Uluçınarspor bu hafta 1 puan alırsa kümede kalmayı garantileyecek. İki takım arasındaki maçlarda Öz Süt Avlayanspor- Uluçınarspor’’u 2-1, Uluçınarspor, Öz Süt  Avlayanspor’u 1-0 yenmişti.

A GRUBU

1.Amatör A grubunda Uluçınarspor,Taraşspor, Sancakspor, Karaçalıspor, Başakşehirspor,Hacıyakupspor, Öz Süt Avlayanspor, Dedelerspor, Kıyıköyspor takımlarının mücadele ediyor. Bu grupta maçlara çıkmayan Karaçalıspor küme düştü. A grubunda ligin bitimine 2 hafta kaldı.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar