Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Taçyıldız yine Türkiye şampiyonu

Düzce Aksuspor kulübü sporcusu

Taçyıldız yine Türkiye şampiyonu
31.03.2022 - 21:06
Haber Merkezi

Bedia Taçyıldız şampiyonluklarına bir yenisini daha ekledi. Kariyerinde  5 Dünya, 3 Avrupa ve sayısız Türkiye şampiyonlukları bulunan Milli Muay Thai sporcusu Bedia Taçyıldız  Türkiye Muay Thai Federasyonu tarafından Antalya ilinde düzenlenen” Muay Thai  Büyükler Türkiye şampiyonasında 63.5 kiloda Türkiye şampiyonu oldu ve altın madalya kazandı.

DÜZCE AKSUSPOR SPORCUSU

Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi mezunu Bedia Taçyıldız müsabakalara Düzce Aksuspor kulübü adına katılıyor.

BİROL AKSU MADALYASINI VERDİ

Düzce Aksuspor kulüp başkanı, Muay  Thai  Federasyonu Yürütme Kurulu üyesi mali müşavir Birol  Aksu Türkiye şampiyonu olan sporcusunun altın madalyasına verdi. Bedia Taçyıldız’ın kilo değiştirdiğini söyleyen Aksu “ dünya şampiyonu kızımız başarılarına bir yeni halka daha ekledi. Kendisi zaten şampiyona öncesinde favori gösteriliyordu. Bedia Taçyıldız bundan böyle 63.5 kiloda müsabakalara katılacak. Düzce Aksuspor kulübü olarak kendisini tebrik ediyorum “dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar