Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

FUTBOLCULAR İLE BİR ARAYA GELDİLER

Düzce Belediyesi Çocuk Üniversitesinde eğitim gören minik öğrenciler, Düzcespor tesislerini ziyaret ederek, futbolcularla bir araya geldi.

FUTBOLCULAR İLE BİR ARAYA GELDİLER
29.09.2023 - 12:59
İHA

Düzce Belediyesi Kültür Müdürlüğü çatısı altında çocukların gelişimi noktasında önemli bir misyonu yerine getiren Çocuk Üniversitesi, atölye eğitimlerinin dışında sosyal farkındalık çalışmaları yönünde öğrencileri şehir ile bütünleştirici aktiviteler düzenliyor.

Son olarak Düzce Cam Düzcespor’un Şıralık’ta bulunan tesislerini ziyaret eden Çocuk Üniversitesi öğrencileri, antrenman yapan futbolculara moral ziyareti gerçekleştirdi. Sporcularla tanışan çocuklar, antrenmana katılarak keyifli dakikalar geçirirken, futbol topuyla olan hünerlerini de sergilemeyi ihmal etmedi.

Futbolculara ve teknik ekibe tatlı ikramında da bulunan öğrenciler, Düzcespor Müzesini de gezerek takımın tarihi hakkında bilgilendirildiler. Ziyaret, toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar