Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YAZICI'DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kılıç ile Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Mehmet Uçar’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

YAZICI'DAN TEŞEKKÜR ZİYARETLERİ
18.08.2023 - 10:17
Haber Merkezi

10 Haziran 2023 tarihinde Düzce Valiliği, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, Düzce Belediyesi, Çilimli Belediyesi, Düzce Üniversitesi ve Atletizm Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği Tarihi İpek Yolu Trail Koşusu’nda ki desteklerinden dolayı İl Müdürü İsa Yazıcı tarafından İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kılıç ile Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Mehmet Uçar’a teşekkür ziyaretinde bulunuldu.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Murat Kılıç ile Düzce Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdür Vekili Mehmet Uçar’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek hediye takdim etti.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar