Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR MAÇINA UĞURLU HAKEM

Mühendis hakem

DÜZCESPOR MAÇINA UĞURLU HAKEM
5.05.2023 - 14:25
Güncelleme 5.05.2023 - 19:33
Özel Haber

Düzcespor maçını  Oğuzhan Uğurlu yönetecek. TFF 2. Lig temsilcimiz Düzcespor’un  7 Mayıs 2023 Pazar günü Düzce 18 Temmuz şehir stadında Sivas Belediyespor ile yapacağı müsabakayı   İstanbul bölgesinden Oğuzhan Uğurlu yönetecek. Maçın yardımcı hakemleri İstanbul bölgesinden Burak Sami Şad ve Mücahid Adem Çelebi. Karşılaşmanın 4. Hakemi Ankara bölgesinden  Burak Demirkıran. Maçın gözlemcisi  Hatay bölgesinden Abdullah Şenol   Koyuncuoğlu . Türkiye Futbol Federasyonu temsilci olarak Ankara bölgesinden Cengiz Aydın'a görev verdi. 

DAHA ÖNCE DÜZCESPOR MAÇINDA GÖREV ALANLAR

ABDULLAH ŞENOL KOYUNCUOĞLU (Gözlemci)

Müsabakanın gözlemcisi Abdullah Şenol Koyuncuoğlu  daha önce 1997-1998 futbol sezonunda Kuşadasıpor-Düzcesbpor ( 1-0 ) maçını yönetti ve 2016-2017 futbol sezonunda Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Düzcespor (3-2) Türkiya kupası maçında gözlemci olarak görev aldı.

CENGİZ AYDIN (Temsilci)

Maçın temsilcisi Cengiz Aydın 2020-2021 futbol sezonunda Bursa Yıldırımspor-Düzcespor (2-0) maçında görev aldı.

HAKEM HAKKINDA KISA NOTLAR

İstanbul bölgesi hakemi Oğuzhan Uğurlu kariyerinde 60 ikinci lig,32 üçüncü lig,1 bölgesel amatör futbol ligi ve 1 Türkiye kupası maçı yönetti. 1992 yılı İstanbul doğumlu Uğurlu ,

Kocaeli Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezon oldu. Oğuzhan Uğurlu, 2009 yılında hakemlik kariyerine başladı. Amerika’da dil eğitim almış olan Oğuzhan Uğurlu, İngilizce’yi iyi derecede bilmektedir.

Oğuzhan Uğurlu’nun babası Oğuzhan Uğurlu da eski bir hakemdi.Uğurdu daha önce  Düzcespor ve Sivas Belediyespor maçlarında görev almadı.

(Haber: N. Güngör)


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar