Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

OKÇULUK SPORUNUN ÖNEMLİ TOPLANTISI

Düzce Gençlik ve Spor il Müdürü İsa Yazıcı, okçuluk branşı sporcuları ve aileleriyle bir araya geldi, sporun gelişmesi için fikir alışverişinde bulundu.

OKÇULUK SPORUNUN ÖNEMLİ TOPLANTISI
3.03.2023 - 10:00
Haber Merkezi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Spor Hizmetleri Müdürü Gülay Ercan, Spor Şube Müdürü Altuğ Kuru, Geleneksel Türk Okçuluğu İl Temsilcisi Murat Herem, Okçuluk Antrenörü Gökhan Cengiz, Psikolog Merve Kelleci, Diyetisyen Büşra Çavuşoğlu ve Proje Sorumlusu Sinem Karataş okçuluk branşındaki sporcuların aileleriyle bir araya geldi.

Konferans Salonu’nda gerçekleşen toplantıda yaklaşık 150 sporcu ve aileleriyle birlikte çeşitli konular masaya yatırıldı. Sporcuların gelişimi noktasında fikir alışverişinde bulunuldu. Sporcu ailelerine psikolog Merve Kelleci sporcu psikolojisi hakkında genel bilgi, diyetisyen Büşra Çavuşoğlu sporcu beslenmesi hakkında genel bilgi ve proje sorumlusu Sinem Karataş tarafından da projeler hakkında genel bilgiler verdi.
Sporcu aileleri ise bu toplantı için memnuniyetlerini dile getirdile


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar