Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BELEDİYE FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

Düzce Belediyesi, sportif etkinlikler programı kapsamında gerçekleştirdiği birimler arası futbol maçları A grubu maçlarıyla başladı. Grubun ve turnuvanın açılış maçında Bahçeşehir A.Ş. Kültür Müdürlüğünü 4-1 mağlup etti.

BELEDİYE FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI
15.11.2022 - 12:17
Haber Merkezi

Düzce Belediyesi tarafından personelin kaynaşması ve dayanışmanın önplana çıkartılmasına yönelik gerçekleştirilen birimler arası futbolturnuvasının ilk günü tamamlandı.Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Koçyazı Mahallesindeki halı sahada oynanan turnuvanın ilk gününün açılışkarşılaşmasında Bahçeşehir A.Ş ile Kültür Müdürlüğü karşı karşıya geldi.Başlama vuruşunu İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Sinan İnan’ın yaptığımaçı Bahçeşehir A.Ş. 4-1’lik skorla kazandı.A grubunun ikinci karşılaşmasında Fen İşleri Müdürlüğü ile karşılaşanZabıta Müdürlüğü maçtan 3-1’lik skorla galip ayrılırken, günün sonmaçında ise Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü rakibi Ulaşım A.Ş.’yi7-1’lik farkla mağlup etti.Turnuva, bugün B grubunda oynanacak Temizlik İşleri Müdürlüğü – BeltaşA.Ş., İtfaiye Müdürlüğü – Özel Kalem Müdürlüğü ve İmar Müdürlüğü- SuKanal Müdürlüğü maçları ile devam edecek.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar