Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GENÇLERE AİLE ORTAMINDA HİZMET

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Düzce´de yeni eğitim sezonu ile birlikte yurtlardaki hazırlıklar tamamlandığını söyledi.

GENÇLERE AİLE ORTAMINDA HİZMET
18.08.2022 - 10:19
Güncelleme 18.08.2022 - 10:29
Özel Haber

Gençlerin kendilerini aile ortamında hissetmelerini sağlayacak çalışmaların yapıldığına dikkat çeken Yazıcı, kaliteli bir barınma hizmeti sunulacağının altını çizdi.

İsa Yazıcı 7/24 hizmet verilecek yurtlarda, öğrencileri sürprizlerin beklediğini söyledi.

10 BİN 616 YATAK KAPASİTESİ BULUNUYOR

İsa Yazıcı, Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan öğrenci yurtlarının yeni eğitim sezonuna hazır hale getirildiğini söyledi. Yazıcı, 2022-2023 eğitim döneminde Düzce’deki 10 yurtta, 10 bin 616 yatak kapasiteyle yeni sezona hazırlandığına dikkat çekti. 

ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZLER VAR

Yeni sezonda öğrencileri küçük sürprizler beklediğini de vurgulayan Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı,  “ Tüm yurtlardaki yemekhaneler gençlerin vakitlerini geçireceği bir alana dönüştürüldü. Ayrıca tüm yurtlara kapalı spor salonu ve açık spor alanları yapıldı. Yurtların eksikleri giderilerek yeni dönemde öğrencileri karşılayamaya hazır hale getirildi” diye konuştu.

KIŞ ve ŞARK KÖŞELERİ HAZIR

Yurtlarda, kış bahçesi ve şark köşelerinin oluşturulduğuna dikkat çeken Yazıcı, öğrenciler için tüm hazırlıkların  yapıldığını söyledi. Yurtlardaki hazırlıklar hakkında bilgiler veren Yazıcı “ Mahpeyker Sultan Kız Yurduna öğrencilerin kullanacağı kış bahçesi, Konuralp Kız Yurdunun koridor zeminlerinin pvc kaplama ile yenilenmesi ve gençlerin sohbet edebilecekleri şark köşesi, Akçakoca Yurdunun mutfak seramiklerinin tamamının değişmesi ve tüm floresanların lede dönüştürülmesi gibi hazırlıklar tamamladı” diye konuştu.  

7/24 KESİNTİSİZ HİZMET 

Yazıcı, öğrencilere 7/24 işleyen sistemler, 24 saat sıcak su ve sınırsız internet hizmeti ile de kaliteli bir barınma hizmeti sunulduğunun altını çizdi. 

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı yapılan peyzaj çalışmaları ve çevre düzenlemeleri gençlerin kendilerini aile ortamında hissetmelerini sağlayacaklarını vurguladı.   


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar