Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YÖNETİM DEVAM KARARI ALDI

Düzcespor’da Gökhan Kapoğlu ve yönetimi devam etme kararı aldı.  Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü arasında yapılan toplantı sonrası olumlu gelişmeler yaşandı. Yönetim devam etme kararı aldı. 

YÖNETİM DEVAM KARARI ALDI
6.07.2022 - 12:44
Güncelleme 7.07.2022 - 11:54
Haber Merkezi

Gökhan Kapoğlu ve yönetimi 2022 – 2023 fubol sezonunda TFF 2. Ligde mücadele edecek Düzcespor’u başarıya taşımak için çalışacak.

Düzcespor Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklama şu şekilde; “Başkanımız sayın Gökhan Kapoğlu ve yönetim kurulumuz 4  temmuz 2022 pazartesi akşamı saat 22:30’da,  Mutfak Sanatları Merkezi’nde değerli Bakanımız Belediye Başkanımız sayın Faruk Özlü ile Düzcespor’un geleceği konulu istişare toplantısında bir araya gelmiştir.

Görüşme karşılıklı saygı ve anlayış çerçevesinde, oldukça sıcak bir atmosferde gerçekleşmiş olup taraflar gayet açık net anlaşılır ve şeffaf bir şekilde duygu ve düşüncelerini ifade etme imkanı bulmuşlardır.

Düzcespor’un geleceğiyle ilgili artısı ve eksisi  tüm seçenekler masaya yatırılmış, büyük bir olgunlukla tartışılmış ve en nihayetinde şehrimizin ve takımımızın lehine ve gelecek adına umut vadeden ortak bir noktada buluşurmuştur.

Bu mutabakat çerçevesinde, maddi hususların yanında sayın Faruk Özlü’nün bu zorlu süreçte yanımızda duracağını güçlü bir irade ile beyan etmiş olması bizler için ekstra motivasyon kaynağı olmuş ve hepimizi ziyadesiyle onurlandırmıştır.

Düzcespor’un olduğu yerde hedef bitmez.  Bu manada sayın Bakanımızın yanımızda olduğu yerde bizler de geçmişte olduğu gibi Düzcesporumuzu hedeflediği noktalara taşımak adına aynı kararlılık, fedakarlık ve azim ile yolumuza devam edeceğimizi kamuoyuyla paylaşmayı bir borç biliriz ve tüm camiamızdan ve taraftarlarımızdan da inançla kenetlenerek, bizlere güçlü destek vermelerini rica ederiz. Saygılarımızla!”


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar