Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Birol Aksu'dan Davet Var

Pazar günü 7. kez yapılacak

Birol Aksu'dan Davet Var
14.06.2022 - 14:37
Haber Merkezi

Düzce Bisiklet Kulübü Başkanı Birol Aksu’dan davet var. 19 Haziran 2022 Pazar günü Düzce  Bisiklet kulübü, Düzce Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve Düzce Belediyesi tarafından bu yıl 7. Kez düzenlenecek olan Bisiklet Baharı öncesinde Düzce Bisiklit Kulübü Başkanı Birol Aksu tüm Düzce’lileri etkinliğe davet etti. İşte konu ile ilgili Birol Aksu’nun yaptığı açıklamanın tam metni.

7.BİSİKLET BAHARI BAŞLIYOR
7. Bisiklet Baharı 19 Haziran 2022 Pazar günü Anıt Park meydanında saat 17.00’da başlayacaktır. Sarayyeri Mahallesinde mola verilecek turda Kızılay Düzce Şubesi çeşitli ikramlarda bulunacak olup, bisiklet turu başlangıç noktası olan Anıt Park meydanında son bulacaktır.
Turun sonunda Düzce Gençlik Merkezi Efsunkar grubu mini konser verecek. Program konuşmaları ve denge gösterilerinin ardından çekilişe başvuruda bulunan her 100 kişiden 1'ine hediye bisiklet çekilişi yapılacaktır.
Bisikleti olmayan ve tura katılmak isteyen kişilere Düzce Belediyesi tarafından Efor Bisikletleri saat 16.00 – 19.00 arası ücretsiz temin edilecektir. Hediye bisiklet çekilişine katılmak için duzce.gsb.gov.tr adresinden form doldurmak ve tura katılmak zorunludur.
Hediye Bisiklet Çekilişine Katılmak İçin adres aşağıdadır. Tüm Düzce’lileri etkinliğe davet ediyoruz.
https://forms.gle/J8gUdzadR1vJ26qK8


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.