Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GENÇLİK KAMPLARINA HAZIRLIK

Gençlerin serbest zamanlarını çeşitli sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle değerlendirmelerini sağlamak amacıyla kurulan gençlik kamplarına yolculuk için hazırlıklar başladı.

GENÇLİK KAMPLARINA HAZIRLIK
5.05.2022 - 12:36
Güncelleme 5.05.2022 - 13:05
Özel Haber

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü 2022 yılı gençlik kampları toplanma merkezi taşıma, yemek, kumanya ve sigorta hizmeti olmak üzere toplam 13 kalemde hizmet alımı yapmak için ihale düzenliyor.

Kamplarla başta maddi imkânı kısıtlı gençler olmak üzere yurt içi ve yurt dışında yaşayan gençlerin sosyal, kültürel, zihinsel ve bedensel, gelişimlerini sağlamak ve serbest zamanlarını en uygun şekilde değerlendirmelerine yardımcı olmak amaçlanıyor. Kamplarda gençlere özgüven duygusu ve planlı yaşam alışkanlığı kazanımı konusunda destek olunuyor. Ayrıca gençlerin zararlı alışkanlıklardan korunması hedefleniyor. Milli ve manevi değerler ile etik ve insani değerler konusunda farkındalık arttırılarak, kültürler arası farklılıkların zengin olduğu bilinci aşılanıyor.

Kamp 18 Haziran 2022, 24 eylül 2022 tarihleri arasında düzenlenecek.

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre hizmet alım ihalesi 20 Mayıs 2022 Cuma günü saat 10.00’da Düzce Gençlik Ve Spor İl Müdürlüğü toplantı salonunda yapılacak.

İhale ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar