Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“Bu Çocukları Takipte Kalın”

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Nermin Alayıldız, Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Şampiyonu olan Düzce kız ve erkek judo takımını için yayınladığı mesajda “Bu çocukları takipte kalın” dedi. 

“Bu Çocukları Takipte Kalın”
18.04.2022 - 11:34
Haber Merkezi
1

Gençlik ve Spor Bakanlığının THOM’lara (Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezleri) sporcu yetiştirmek için düzenlediği Anadolu Yıldızlar Ligi judo müsabakalarında, Düzce kızlar takımı 1., erkekler ise 2. olarak Konya’da düzenlenecek finallere katılmaya hak kazındılar. 


Gruplarda Düzce judo kızlar ve erkekler takımları açık ara fark ile yarı finale çıkmış ve Erzincan’a gitmişti. Yarı final müsabakalarında kız takımı 1., erkek takımı 2. oldu. Genel Toplamda Anadolu Yıldızlar Ligi Yarı Final Şampiyonu olan Düzce takımları Konya’da yapılacak olan finallere katılmaya hak kazandı.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Nermin Alayıldız, gece gündüz Düzce için minderde olacaklarını ve çocukları en iyi şekilde müsabakalara hazırlayacaklarını belirterek “Pandemi döneminde olumsuz şartlara rağmen sporcularımızla inancımızı hiç kaybetmedik. İmkanlarımız yettiğince hazırlandık. Bu çocuklar kendileri küçük fakat inanmış kocaman yüreği olan çocuklar. Gerekirse gece gündüz Düzce için minderdeyiz. Judo da Türkiye’ye örnek bir alt yapıya sahibiz. Bununla gurur duyuyoruz. Finallerin hazırlığına döner dönmez başlayacağız. Bu çocukları takipte kalın diyoruz” dedi.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Olimpik anne
    Olimpik anne
    18.04.2022 18:42

    Desteğiniz çok kıymetli

Resmi İlanlar