Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

2024 Olimpiyatlarına Hazırlık

Düzce Judo Sporcusu Yusuf Esirci, Grand Slam müsabakaları için Antalya’da.

 2024 Olimpiyatlarına Hazırlık
30.03.2022 - 12:08
Haber Merkezi

Dünya Judo Federasyonun düzenleyeceği Dünya Şampiyonasından sonra en prestijli turnuvalarından biri olan ve Olimpiyat oyunları için en yüksek puan veren Grand Slam müsabakalarının bir ayağı Antalya'da düzenleniyor.

Grand Slam müsabakalarına ilimiz sporcularından 73 kg da Yusuf Esirci katılıyor. Şu an milli takım kampında bulunan Yusuf Esirci bir aydır yoğun şekilde müsabakaya hazırlanıyor. Yusuf,” Herhangi bir sıkıntım yok. Turnuvanın şehrimiz ve ülkemiz için öneminin farkındayım ve hazırım. Kazanmak istiyorum.” diye duygularını ifade etti.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Judo Antrenörü Ayhan Alayıldız ise “Yusuf şehrimiz adına tüm branşlar arasında büyükler kategorisinde bu seviyede bir turnuvaya katılan ilk sporcumuz. İnşallah hak ettiği madalyayı alırız. 2024 olimpiyat oyunlarına kadar daha çok turnuva var. Adım adım hepsinde başarılı olup nihai hedefimize ulaşmak en büyük gayemiz. Tabi ki en büyük hedefimiz 2024 Paris Olimpiyatları.” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar