Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Finalin Adı Belli Oldu

Okul Sporları Yıldızlar Voleybol Yarı Final müsabakalarına Düzce ev sahipliği yaptı. Çanakkale, Antalya, Düzce ve Bursa takımları finale kalmaya hak kazandı. 

Finalin Adı Belli Oldu
22.02.2022 - 11:10
Güncelleme 22.02.2022 - 11:34
Haber Merkezi

2021-2022 Okul Sporları Yıldızlar Voleybol Yarı Final Müsabakaları 17-20 Şubat 2022 tarihleri arasında 18 Temmuz Spor Salonu ve Düzce Bahçeşehir Spor Salonu’nda yapıldı.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün ev sahipliğini yaptığı müsabakalarda takımlar finallere kalmak için yarıştı. Yıldızlar Kızlar ve Erkekler Voleybol Yarı Final Müsabakalarında kızlar kategorisinde 8, erkeklerde de 8 takım mücadele etti.

Kızlarda Bartın, Çanakkale, Düzce, Bursa, Kocaeli, İstanbul, Antalya, İzmir erkeklerde ise Bursa, Düzce, Eskişehir, Kocaeli, Tekirdağ, Zonguldak, İstanbul ve İzmir finallere kalmak için çabaladı.

Kızlar kategorisinde Çanakkale Engin Eker Orta Okulu ve Antalya Mecdude Başakıncı Orta Okulu, erkeklerde de Düzce Akçakoca Bahaettin Güçlü Orta Okulu ve Bursa Hacı Hacer Çağlar Orta Okulu finallere katılmaya hak kazandı.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar