Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Hentbol Grup Müsabakaları Başladı

Düzce’de 2021-2022 Okul Sporları Yıldızlar Kızlar ve Erkekler Hentbol grup müsabakaları başladı. Takımlar, gruplarından çıkarak yarı finallere gidebilmek için sahada ter dökecek.

Hentbol Grup Müsabakaları Başladı
12.02.2022 - 09:55
İHA
1

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokol ile gerçekleştirilen okul sporları hentbol grup müsabakaları 10-13 Şubat 2022 tarihleri arasında Bahçeşehir Spor Salonu’nda başladı. Düzce Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün ev sahipliğini yaptığı müsabakalarda takımlar yarı finallere kalmak için yarışacak. Yıldızlar Kızlar ve Erkekler Hentbol Grup Müsabakalarında kızlar kategorisinde 6, erkeklerde ise 10 takım mücadele ediyor.

Yıldız kızlarda A Grubunda Kocaeli, Bolu, İstanbul B Grubunda Tekirdağ, Düzce, Kastamonu erkeklerde ise A Grubunda Sakarya, Kocaeli, Tekirdağ, Düzce B Grubunda Bursa, İstanbul, Karabük C Grubunda Bartın, Bolu ve Kastamonu mücadele ediyor.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Hentbol delisi
    Hentbol delisi
    23.06.2022 12:42

    Düzce ilimizin temsilcisi Rıza Malatyalı ortaokulu beden eğitimi öğretmenim Savaş Taner'in adı neden yok

Resmi İlanlar