Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YIĞILCALILAR BU ETKİNLİKTE BULUŞTU

İYİ Parti Düzce Teşkilatı Kocaeli’de Kocaeli Yığılcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma  Derneğince düzenlenen Yığılcalılar gününe katıldı. 

 YIĞILCALILAR BU ETKİNLİKTE BULUŞTU
21.06.2022 - 13:38
Güncelleme 21.06.2022 - 13:51
Haber Merkezi

İYİ Parti Yığılca İlçe Başkanlığının Koordinasyonu ile İYİ Parti Düzce teşkilatlarını temsilen Yığılca İlçe Başkanı Hüseyin Temizel, İl Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Çengel ve İl Başkan Yardımcısı Kadir Erdoğan’ın iştirak ettiği Yığılcalılar gününe yoğun katılım oldu.

Türkiye’nin bir çok yerine yayılan Yığılcalıların bir araya geldiği etkinlikte yer almaktan duyduğu mutluluğu paylaşan İYİ Parti Yığılca İlçe Başkanı Hüseyin Temizel “Biz Yığılcalılar ülke sathına yayılmayı başarmış büyük bir kitleyiz. Bu kitleyi bir araya getiren ve bu organizasyonu yapan Kocaeli Yığılcalılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bu güzel organizasyon için çok teşekkür ediyoruz. İYİ Parti Düzce Teşkilatları olarak da Yığılcalı kardeşlerimize Düzce’den selam getirdik' dedi.

İYİ Parti Düzce İl Teşkilatı adına açıklama yapan il Başkan Yardımcısı Kadir Erdoğan “Bugün burada Yığılcalı kardeşlerimiz ile bir araya gelmekten teşkilatımız adına büyük bir mutluluk duyduk. İnşallah içinde bizim de yer alacağımız bir organizasyon ile ülkenin bir çok yerinde yaşayan Yığılcalıları da  Düzce’de de bir araya getireceğiz” diye konuştu.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar