Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CEMŞİT “YIĞILCA'YI TEKRAR ALACAĞIZ”

Cumhuriyet Halk Partisi İl ve ilçe başkanları Yığılca’ya adeta çıkarma yaptı. İl Başkanı Semih Cemşit, yerel seçimlerde Yığılca’yı tekrar alacaklarını söyledi.

CEMŞİT “YIĞILCA'YI TEKRAR ALACAĞIZ”
14.10.2022 - 16:21
Haber Merkezi

Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanı Semih Cemşit , ilçe başkanları, il ve ilçe kadın kolları ile beraber tam kadro Yığılca’da saha çalışması gerçekleştirdi. 

Yoğun katılımın olduğu programda, parlamenter sisteme geçiş çalışmalarından bahsedilirken, tarım ve ekonomi alanında hazırlanan projeler vatandaşlarla paylaşıldı. İl Başkan Cemşit, önümüzdeki seçimin ülkenin kaderini belirleyeceğine işaret ederek “Aydınlık ve özgür günlere ulaşma hedefinde ilerliyoruz. Yığılca’da vatandaşlarımızın ilgisi bizleri daha da heyecanlandırdı. Zeynel Başkan Yığılca’da sıkı çalışıyor, genel seçimleri atlattıktan sonra, 2024 yılındaki yerel seçimlerde Yığılca’yı tekrardan almak için yoğun şekilde çalışacağız” dedi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar