Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"NATO, ABD MERKEZLİ TERÖR ÖRGÜTÜDÜR"

15 Temmuz darbe girişiminde Türk milletinin 70 yıldır kollarını bağlayan zincirleri kırdığını söyleyen Vatan Partisi İl Başkanı Fethi Sönmez “15 Temmuz Zaferi Dünya’da bir ilktir” dedi.

"NATO, ABD MERKEZLİ TERÖR ÖRGÜTÜDÜR"
14.07.2022 - 15:44
Güncelleme 14.07.2022 - 15:47
Haber Merkezi

15 Temmuz Darbe Girişiminin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınlayan Fethi Sönmez mesajında şu ifadelere yer verdi: 
“Sakarya Muharebe’sinde düşmanın hedefi Ankara idi. Sakarya Nehri’nin rengi değişti ancak düşman Ankara’ya ulaşamadı. 15 Temmuz ikinci Sakarya muharebesidir. Amerika’nın FETÖ darbecilerinin hedefi de Ankara’yı ele geçirmekti. Ordumuzun içine  ve devlet kurumlarına sinsice yerleştirilen NATO-ABD güdümlü bu terör örgütü, vatanına ve milletine bağlı kahraman silahlı kuvvetlerimiz ve ayağa kalkan kahraman halkımızın birliği ile ezilmişlerdir. 


Türk Milleti 70 yıldır kollarını bağlayan zincirlerini kırmıştır. 15 Temmuz Zaferi Dünya’da bir ilktir. İlk defa bir NATO ülkesinde ABD’nin hain darbe girişimi ezilmiştir. İlk defa ABD’nin tüm NATO ülkelerinde oluşturduğu gladyo örgütü suçüstü yapılarak devlet aygıtından ayıklanmış, suçlular cezalandırılmıştır. Artık Türk Milleti geleceğe daha güvenle bakmaktadır. NATO’dan çıkalım. İhanetlere fırsat vermeyelim. Bu mücadelede gövdelerini vatana siper eden şehitlerimize rahmet, gazilerimize sağlıklı yaşam diliyorum.”


Editör: E.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar