Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ANKARA'DA TEMASLAR SÜRÜYOR

AK Parti Düzce heyeti Ankara’da temaslarını sürdürüyor.

ANKARA'DA TEMASLAR SÜRÜYOR
14.09.2023 - 18:15
Güncelleme 14.09.2023 - 18:22
Özel Haber

AK Parti Düzce Milletvekili Ercan Öztürk, AK Parti İl Başkanı Hasan Şengüloğlu, İl Genel Meclis Başkanı Fazlı Koç Ankara’da ziyaretlere devam ediyor.

Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salih Tan ve Denizcilik Genel Müdürü Ünal Baylan ile görüşen Öztürk, Şengüloğlu ve Koç Akçakoca’da denizcilik alanında yapılacak çalışmalar için taleplerini ilettiler. 

Batı Karadeniz’in en önemli liman şehirlerinden birisi olan Düzce'nin taleplerini Tan ve Baylan’a aktardıklarını belirten Ercan Öztürk “Denizcilik Genel Müdürü Ünal Baylan ve Tersaneler ve Kıyı Yapıları Genel Müdürü Salih Tan'a ziyarette bulunduk.

Batı Karadeniz’in en önemli liman şehirlerinden birisi olan Düzce’mizdeki taleplerimiz konusunda görüşme sağladık. Akçakoca’mızın denizcilik alanındaki gelişmeleri konusunda fikir alışverişinde bulunduk. Nazik misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

HABER: E.YILMAZ


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar