Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

''AK PARTİ'NİN DE MİLLETVEKİLİYİM''

14 Mayıs’ta yapılan seçimlerde Millet İttifakı Düzce Milletvekili seçilen Talih Özcan mazbatasını aldı. Mazbata törenini ardından konuşan Özcan “Ben sadece CHP değil millet ittifakı partilerinin vekiliyim. Hatta AK Parti’nin, MHP’nin de vekiliyim” dedi.

25.05.2023 - 16:01
Güncelleme 25.05.2023 - 17:06
Özel Haber

28. Dönem milletvekili seçimlerinde Düzce’nin ilk CHP’li milletvekili olan  Talih Özcan  Düzce Adliyesi Konferans salonunda düzenlenen törende mazbatasını Seçim Kurulu Başkanı Hakim Sibel Demir’den aldı. 

  Özcan, sorunların dayanışma ve birliktelik ile çözülebileceğine dikkat çekerek “Düzce, ülke ve demokrasi kazandı. İl Yönetimi bu süreci çok güzel yönetti. Tüm kamu görevlilerine, sandık görevlilerine çok teşekkür ediyorum. Bizim niyetimiz bu ülkeye hizmet etmek. Düzce’de değişimi ve dönüşümü sağlayacağız. Ben sadece Cumhuriyet Halk Partisi’nin değilim. Saadet Partisi’nin, İYİ Parti’nin, DEVA Partisi’nin, Gelecek Partisi’nin ve Demokrat Parti’nin de milletvekiliyim. Şunu da ilave edeyim ben AK Parti’nin de milletvekiliyim. MHP’nin de milletvekiliyim. Ben artık Türkiye’nin milletvekiliyim. Düzceliyim, Düzce’nin çocuğuyum ama Türkiye’nin sorunlarının da bilincindeyim. Dayanışma ile hep birlikte sorunları çözeceğiz. Birbirimizi anlayarak ve severek sorunları çözeceğiz” dedi. 

Düzce’nin sorunlarının yer aldığı 13 maddelik dosyayı Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu’na ilettiğini belirten Özcan şöyle devam etti: “Bana güvenin. Ben halkın içerisinde olacağım. Milletvekilliğinin ne kadar zahmetli bir iş olduğunu herkes anlayacak. Ben kamudan geldim. Devlet yönetiminin nasıl olduğunu biliyorum. Ben değerli Genel Başkanımıza Düzce’nin sorunlarının yer aldığı 13 maddelik bir dosya verdim. Bunların arkasında olacağım. Bu ülkenin yönetimine talibiz. 28 Mayıs’ta Kemal Kılıçdaroğlu’nu Cumhurbaşkanı yaptığımızda sözlerimizin arkasında duracağız.” 

Talih Özcan törenin ardından partililerin tebriklerini kabul etti.

HABER:E .YILMAZ


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar