Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İSTİFAYA KARŞI BASIN AÇIKLAMASI YAPTILAR

Vatan Partisi Düzce Milletvekili Fethi Sönmez, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin Cumhurbaşkanlığı adaylığından çekilmesi ile ilgili Düzce Belediyesi önünde basın açıklaması yaptı. Sönmez açıklamasında “Kasetlerle yönetilen siyaseti lanetliyoruz” dedi.

İSTİFAYA KARŞI BASIN AÇIKLAMASI YAPTILAR
12.05.2023 - 15:00
Haber Merkezi

Basın açıklamasına Vatan Partisi Düzce milletvekili adayları Serap Naz Başar, Gözen Esmer ve partililer de katıldı. 
Sönmez açıklamasında özetle şu ifadelere yer verdi: 

Biz elli yıldır ABD emperyalizmi ve onun tertipleriyle mücadele ediyoruz. Bu kaset olayları kişilerle ilgili değildir. Bunlar Türkiye’yi hedef alıyor. Kasetlerle yönetilen siyaseti lanetliyoruz. Bu tertipleri yapan Türkiye düşmanlarına karşı herkesi topyekun mücadeleye çağırıyoruz. 15 Temmuz hain kalkışmasında boyun eğmediğimiz, teslim olmadığımız için kazandık. Yine kazanacağız.

Buradan Memleket partili kardeşlerimize de sesleniyoruz. Gelin Vatan Partisi’nde yer alın. Boyun eğmeyenlerin kalesinde bu kirli siyasete karşı birlikte mücadele edelim.”

 


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar