Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

''GENÇLERİMİZ HEYECANLI VE BİLİNÇLİ''

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, 14 Mayıs seçimlerine 2 gün kala temposunu arttırdı. Öztürk, yoğun saha çalışmalarına devam ederken aynı zaman da ilk kez oy kullanacak gençlerle bir araya gelmeye büyük özen gösteriyor.

12.05.2023 - 12:45
Güncelleme 12.05.2023 - 13:44
Haber Merkezi

AK Parti Düzce Milletvekili Adayı Ercan Öztürk, 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekili Genel Seçimlerine kısa süre kala, Düzce genelinde saha çalışmalarını sürdürüyor.

Bu bağlamda, ilk olarak esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek çalışmalarına devam eden Öztürk, daha sonra Düzce Belediyesi tarafından Roman vatandaşlara yönelik hazırlanan proje çerçevesinde Roman Kültür Evinin temel atma törenine katıldı.

Öztürk, ardından Akçakoca’da ilk kez oy kullanacak olan yüzün üzerinde gençle buluşarak seçimlere ve geleceğin Türkiye’sine dair görüş alış verişinde bulundu. Gençlerin ilgi ve bilgisine değinen Öztürk, “Gençlerimiz heyecanlı. Gençlerimiz bilinçli. Doğru tercihi biliyorlar. Bizimde onları gördükçe çalışma azmimiz ve şevkimiz artıyor. Geleceğimiz emin ellerde” dedi.

Günün sonunda Karaca Mahallesi sakinleri ile bütünleşen Ercan Öztürk, Karaca Mahallesinden bütün Türkiye’ye 14 Mayıs’ın sinyallerini verdiklerini de sözlerine ekledi.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar