Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

9 MAYIS’TA DÜZCE'DE OLACAKLAR

Millet İttifakının Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu 9 Mayıs Salı günü Düzce’de olacak. Düzcelilere seslenecek Kılıçdaroğlu’na, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da eşlik edecek.

9 MAYIS’TA DÜZCE'DE OLACAKLAR
4.05.2023 - 14:00
Güncelleme 5.05.2023 - 01:26
Haber Merkezi

9 Mayıs 2023 Salı günü Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve 13. Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Düzce’de miting yapacaklar.

DÜZCE’DE ‘DEĞİŞİM RÜZGARI’ ESECEK
Millet İttifakı CHP Düzce 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, 9 Mayıs tarihinde Düzce’de miting yapacak olan CHP Genel Başkanı ve 13’üncü Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu için tüm hazırlıkların yapıldığını belirtti. 

Talih Özcan, Kılıçdaroğlu’nun yanı sıra Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun da mitinge katılacağını ifade ederek, “Düzce tarihi bir güne imza atmaya hazırlanıyor. Düzce’de artık ‘Değişim Rüzgarı’ esecek” dedi. 

14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçim için Düzce’de ilçe, köy ve mahallelerde adım atmadık yer bırakmayacaklarını işaret eden Talih Özcan “Sahadaki çalışmalarımız sırasında gördük ki ev kadınlarından emeklisine, işçisinden köylüsüne, çiftçisine, işverenine, memuruna, 7’sinden 70’ine kadar herkes değişimden yana’ dedi. 

Talih Özcan, Millet İttifakının sorunlara çare olmak için yönetime talip olduğunu belirtti. 9 Mayıs tarihinde yapılacak mitinge Düzce’de yaşayan herkesi davet eden Talih Özcan, ‘13’üncü Cumhurbaşkanı Adayımız, Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu Düzce’ye değişimin formüllerini anlatmak için geliyor’ dedi.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar