Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"GENÇLERİN HAYALLERİ HEDEFİMİZ OLACAK"

Millet İttifakı CHP Düzce Milletvekili adayı Talih Özcan, seçim çalışmalarına Bahçeşehir’de devam etti. Özcan, gençlere vaadlerde bulundu.

"GENÇLERİN HAYALLERİ HEDEFİMİZ OLACAK"
30.04.2023 - 18:37
Güncelleme 30.04.2023 - 20:51
Haber Merkezi

Her eve bereket getireceklerini ifade eden Talih Özcan, “ Her eve bereketi getireceğiz hiç endişe etmeyin. Şimdi gençler siz demokrasi istiyor musunuz, iş aş istiyor musunuz? Benim sözüm var sizin bütün hayalleriniz bizim hedefimiz olacak.  Gençler umutlarını yabancı ülkelerde değil kendi ülkesinde çalışarak, üreterek alın teri dökerek kazanmasını bilmeli ve kazanmalı. Siyaset kurumu da bunun alt yapısını oluşturmalı” dedi.

 Düzce’nin  değişime ihtiyacı olduğunu belirten Talih Özcan konuşmasında özetle şu görüşlere yer verdi:  “Kırsalda çalışan kadınların bütün sosyal güvenlik primlerini biz ödeyeceğiz. Devlet kadınların bir numaralı güvencesi olmak zorundadır. Evde bütün sıkıntıları, acıları çeken kadındır. Her annenin çocuğunu huzur içinde okula göndermesini isterim.. Her annenin çocuğunu huzur içinde okula göndermesini isterim.

Ekmeğine salça sürüp çocuğunun çantasına koyan anneler var. Çocuk okula gidecek, diğer arkadaşlarıyla beraber sütünü, yemeğini yiyecek; bedel ödemeyecek. Çocuklar arkadaşlarıyla beraber güle oynaya yemeğini yemeli, eve huzur içinde dönebilmeliler.”


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar