Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“HER BÖLGEDE ÜRETİM ÜSSÜ KURACAĞIZ”

Millet İttifakı 1’inci sıra Milletvekili Adayı Talih Özcan, seçim sonrasında kalkınma programlarını hayata geçireceklerini ve her bölgede üretim üsleri kuracaklarını söyledi.

“HER BÖLGEDE ÜRETİM ÜSSÜ KURACAĞIZ”
26.04.2023 - 10:35
Haber Merkezi

Millet İttifakı Düzce Milletvekili Adayları Talih Özcan seçim çalışmaları kapsamında Yığılca’yı ziyaret etti. Özcan Yığılca’da esnaflarla görüştü, taleplerini dinledi.  

Yığılca’nın yol, çevre ve turizm alanlarındaki sorunlarını bildiklerini ifade eden Talih Özcan bu ilçeyi ‘atıl şehir’ görüntüsünden çıkaracaklarını söyleyerek “ 81 ilimizi dolaylı olarak etkileyen, dokuz özel ekonomi bölgesi, 17 tarım ve hayvancılık merkezi ve 50 üretim üssü kuracağız. Düzce’yi kalıcı refaha ulaştıracak projelerimizi detaylarıyla anlatmaya devam edeceğim çünkü Düzce bunu hak ediyor. Halkımız refahı hak ediyor. Gençlerimiz zenginliği hak ediyor. Merak etmeyin, geliyoruz” diye konuştu.

Seçim sonrası üretim seferberliği başlatacaklarına işaret eden Özcan “Bir üretim seferberliği başlatıyoruz. Artık tüm Türkiye üretecek. Planlamayla Türkiye’yi büyüten akılla, el birliğiyle bu büyük üretim dönüşümünü gerçekleştireceğiz ve sonunda zenginleşen halkımız olacak. Türkiye’nin batısında belli kentlere yoğunlaşan, ülkenin geri kalanının görmediği yatırım ve üretim iklimini biz Türkiye’nin tamamında sağlayacağız, yaygınlaştıracağız” şeklinde açıklama yaptı. Haber: E. Yılmaz


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar