Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MİLLET İTTİFAKI ADAYLARI TANITILDI

Millet İttifakı milletvekili adayları, Cumhuriyet Halk Partisi binasında düzenlenen program ile kendilerini tanıttılar.

MİLLET İTTİFAKI ADAYLARI TANITILDI
11.04.2023 - 14:35
Güncelleme 11.04.2023 - 14:49
Özel Haber
1

Parti binasında düzenlenen tanıtım toplantısına CHP İl Başkanı Semih Cemşit, İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, Gelecek Partisi İl Başkanı Vildan Yıldız, Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Tahir Çengel ve Demokrat Parti İl Başkanı Mithat Ceylan da katılım sağladı. 

1. Sıra adayı Talih Özcan gece gündüz demeden çalışarak tüm Düzce’yi kucaklayacaklarını söyledi. Özcan amaçlarının gelecek nesillere daha iyi bir Düzce bırakmak olduğunu belirterek “Atlı masayı oluşturan dostlarımızla birlikte önemli işler başaracağız. 13. Cumhurbaşkanı Adayımız Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'nun da dediği gibi Cumhuriyetimizin 2. yüzyılını hep beraber inşa edeceğiz. Ancak bunun için çok çalışmamız gerekecek. Gece gündüz demeden, tüm Düzce'yi kucaklayarak, 24 saatimizi halkınıza ayırmalıyız." diye konuştu. 

2. Sıra adayı Aslıhan Akbal Tüysüz, ayrım gözetmeksizin ortak hedef doğrultusunda hareket edeceklerini vurgulayarak “Sen ben demeden memlekete baharı getireceğiz” dedi. 

3. Sıra adayı Jale Uzunhasan ise “Cumhuriyetimizin kurucu değerlerinden asla vazgeçmeyeceğiz. Zaman dayanışmayı yükseltme zamanı. Yolumuz açık olsun” şeklinde açıklama yaptı.

(Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • DENİZ A.
    DENİZ A.
    11.04.2023 17:30

    Bu sene Düzcemizin kaderi değişecek biz kazanacağız.

Resmi İlanlar