Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MİLLET İTTİFAKINDA ADAY TEPKİSİ

14 Mayıs’ta yapılacak 28.dönem milletvekili seçimleri öncesinde aday listelerinin açıklanması ile siyasi haretlilik hız kazandı. Tüm Türkiye’de olduğu gibi Düzce’de de seçmen 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak seçimlere kilitlendi.

MİLLET İTTİFAKINDA ADAY TEPKİSİ
10.04.2023 - 14:39
Özel Haber
5

9 Nisan Pazar günü aday listelerinin Yüksek Seçim Kuruluna sunulması ile başlayan milletvekili adaylık sürecinde siyasi partilerde aday yorumları da yükselmeye başladı. 

Aday listelerinin belli olmasının ardından sürpriz adaylar gündeme bomba gibi düştü. CHP ve İYİ Partinin ortak aday da buluşması bazı çevrelerce tepki ile karşılandı. 

CHP - İYİ Parti ortak listesinin yayınlanmasının ardından bazı çevrelerde tepkiler de dikkat çekti. CHP’de millet ittifakının ortak adayı olan 1. sıradaki Talih Özcan’a ithal vekil yakıştırmaları yapıldı. İYİ  Parti’nin millet ittikatı ile ortak hareketi siyasileri ve seçmeni memnun etmedi. 

Bazı partililer tarafından CHP İYİ Parti ittifakında  1. sıra adayının Sakarya’da yaşadığı ifade edilerek  ithal vekil istemiyoruz mesajları veriliyor.  Halkta karşılığı olmayan adayların seçim günü sandık sonuçlarına yansıyacağı ifade ediliyor. Genel Merkezin bu yanlıştan dönmesini bekledikleri ifade ediliyor.

(Yorum Haber: E. Yılmaz)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (5)

 • ozan
  ozan
  11.04.2023 00:38

  Mhp ve ak parti birleşip ortak aday çıkarınca tepki yok ama tepki göstereceğiniz yer bu insanlar değil

 • Özlem
  Özlem
  11.04.2023 00:37

  Bu tepkilerin aynısı malum partiye gelmiş mi acaba merak ediyorum biraz takip etseniz anlarsınız neler olduğunu

 • !
  !
  11.04.2023 00:35

  Çok yanlış bir yaklaşım biçimi adam belki gayet düzgün yapacak işini Sakaryalı oralı buralı diye ayırmaya ne gerek var önemli olan işinde nasıl olduğu biraz mantık.

 • Yeter
  Yeter
  11.04.2023 00:33

  Cidden ben artık bu halkı anlamıyorum pardon da neye tepki gösteriyorsunuz tam olarak diğer partiler aynısını yapınca çıt yok konu CHP olunca hemen tepki gösteriliyor

 • Düzceli
  Düzceli
  11.04.2023 00:30

  Neyine tepki gösteriyorlar anlamadım bunun ak partiden çıkan adayların bazıları Ankara’da yaşıyor ama yine gelip burda adaylık gösteriyorlar onlara laf yok görmezden geliniyor tepki yok ama adam Sakarya’da yaşıyor diye Talip Bey’e tepki var lütfen tutarlı davranalım böyle saçmalık mı olur!

Resmi İlanlar