Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HEDEFLERİ DÜZCE’YE BİR VEKİL KAZANDIRMAK

İYİ Parti milletvekili aday adayları gazetemizi ziyaret etti. Hedeflerinin Düzce’ye bir milletvekili kazandırmak olduğunu söyleyen adaylar, kuruldukları günden bu yana sahadan hiç ayrılmadıklarının altını çizdiler.

HEDEFLERİ DÜZCE’YE BİR VEKİL KAZANDIRMAK
5.04.2023 - 12:29
Güncelleme 5.04.2023 - 12:41
Özel Haber

İYİ Parti milletvekili aday adayların yaklaşan seçim süreci öncesinde esnafları geziyor nabız yokluyor.

Gazetemize de ziyaret gerçekleştiren aday adayları, hedef ve projelerini anlattılar.

“BU SEÇİM İÇİN ÖDÜNÇ OY İSTİYORUZ”

Aslıhan Akbal Tüysüz Düzcelilerden kendilerine bir şans vermelerini isteyerek “Biz kurulduğumuzdan bu yana sanki ertesi gün seçim olacakmış gibi halkla bütünleştik ve çalışmalarımızı sürdürdük. 14 Mayıs tarihindeki seçim Türkiye için çok kritik bir seçim olacak. 14 milletvekili aday adayı arkadaşımızla can siperane sahada çalışma yürütüyoruz.  Biz Düzce’de farklı siyasi partilerden vekiller olmasının fayda sağlayacağı inancındayız. Üzerimizdeki ataleti atabilmemiz için farklı partilerden adaylara Düzcelinin şans vermesini istiyoruz. Bu seçim için ödünç oy istiyoruz. Düzce’ye nasıl hizmet edilir göstermek istiyoruz” dedi.

“SUYU TAKİP EDİN”

Özcan Budak ise Düzce’nin turizm potansiyeline dikkat çekerek “Düzce su kaynakları açısından yüksek bir potansiyele sahip bunu değerlendirmek bizim boynumuzun borcu. Kardüz, Efteni, Melen, Akçakoca bir bütün halinde turizme kazandırılacak. Suyu takip edin kendinizi Düzce’de bulacaksınız. Suyu takip edin kendinizi Türkiye’de bulacaksınız” diye konuştu.

“DÜZCE’Yİ SIKIŞMIŞLIKTAN KURTARACAĞIZ”

Düzce’nin Bolu ile Sakarya arasına sıkışmış bir il olduğunu kaydeden Erdal Yılmaz, buna son vermeyi amaçladığını dile getirerek “Düzce Sakarya ve Bolu arasına sıkışmış bir il. Öncelikli hedefimiz buna son vermek. Deprem dirençli bir il olmak istiyoruz. Deprem Mühendisleri Odası yetkililerini Düzce’ye getirip burada bir çalışma yapmak istiyoruz. Üniversitemiz daha aktif hale gelmeli. Düzce’nin sorunlarının çözümü için projelerimiz mevcut” şeklinde açıklama yaptı.

“HEDEFİMİZ VEKİL ÇIKARTMAK”

Talib Çabukoğlu, hedeflerinin bir milletvekili çıkarmak olduğunun altını çizerek “Bizler kurulduğumuzdan bu yana sahadan hiç kopmadık. Sanayicini, esnafın, köylünün her daim yanında olduk. Sorunları ile ilgilendik. Teşkilat olarak kesinlikle inandık. Bir değişim olacak. Bu değişimin mimarı da İYİ Parti teşkilatları olacak. Buradaki değişiklik Türkiye’ye yansıyacak. Çok iddialıyız. Hedefimiz Düzce’ye bir milletvekili kazandırmak. Hatta 2’yi zorlamak” dedi.

İYİ Parti’nin genç aday adayları da seçimden başarı beklediklerini vurguladılar.

“GENÇLERE KULAK VERECEĞİZ”

Mustafa Kaan Fırat, gençlerin isteklerine önem vereceklerini söyleyerek “Düzce tarihiyle doğasıyla muhteşem bir il. Ancak yıllardır bu değerlerimizi artıya dönüştüremedik. Düzce’de ulaşılabilen bir siyasi figür olmayı düşünüyorum. Biz senelerdir sahada ve aktifiz. Vekillik sıfatına ihtiyaç duymadan ilimize hizmet getirmeye çalıştık. Gençlerin istekleri bizim için önemli. Sosyal etkinlik alanlarının artmasını bekliyorlar” diye konuştu.

AMBARGOYU KINADI

Berat Öztürk ise kendilerine uygulanan ambargoyu kınayarak “İstanbul’da yaşanan silahlı saldırıyı kınıyorum. Düzce’de bize uygulanan ambargolar da var. Bunu da özellikle belirtmek istedim. Düzce’de siyasi kutuplaşmaya son vereceğimize inanıyorum. Seçmilerde başarılı bir sonuç alacağımıza yürekten inanıyorum” şeklinde açıklama yaptı. Haber: E. Yılmaz

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar