Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YUNUS ÖZAY ER SALDIRIYI KINADI

İYİ Parti İl Başkanı Yunus Özay Er, İstanbul İl Başkanlığı binasına yapılan saldırıyı kınadı.

YUNUS ÖZAY ER SALDIRIYI KINADI
31.03.2023 - 15:49
Güncelleme 31.03.2023 - 19:46
Haber Merkezi

Faillerin derhal yakalanmasını ve yargı önüne çıkarılmasını isteyen Er “Bu gün sabah saatlerinde İYİ Parti İstanbul İl Başkanlığı'na silahlı saldırı düzenlenmiş, il binamız kurşunların hedefi olmuştur .Faillerin derhal yakalanmasını ve yargı önüne çıkarılması gerekmektedir. Yetkililerin sorumluluklarını hızla yerine getirmeleri elzemdir” diye konuştu. 

İYİ Parti Teşkilatlarının cesur insanlardan oluştuğunu vurgulayan Er “Kurulduğu günden bu güne bir çok sefer saldırılara ve tehditlere maruz kalan İYİ Parti Teşkilatlarının cesur insanlardan oluştuğunun gerçeği ile tüm ülke adına yaşatmak ve hatta geliştirmek zorunda olduğumuz demokratik hak ve özgürlüklerimiz için mücadelemizi yılmadan sürdüreceğimizi kamuoyuna duyurmayı bir borç biliyor, milletimize bu vesile geçmiş olsun diyoruz. Bize güvenmeye devam edin. Çünkü biz korkmadık, korkmuyoruz, korkmayacağız. Allah devlete ve millete zeval vermesin” şeklinde konuştu.


Editör: D. Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar