Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ BAŞVURUSUNU YAPTI

İYİ Parti Düzce Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyesi, Güneşin Kadınları Kooperatifi’nin kurucusu Aslıhan Akbal Tüysüz milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.

ASLIHAN AKBAL TÜYSÜZ BAŞVURUSUNU YAPTI
17.03.2023 - 23:58
Haber Merkezi

Aslıhan Akbal Tüysüz, 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimler için Düzce 28. Dönem İYİ Parti Aday Adayı olduğunu açıkladı. 

Aday adaylığı başvurusunu yapan Tüysüz , 14 Mayıs Pazar günü Türk siyasi tarihinin en önemli seçimlerinden birinin yapılacağını ifade ederek  “Biz bu seçimleri mutlaka ama mutlaka kazanacağız. Hem ülkemizin hem Düzce’mizin iyiliklere kavuşması adına 14 Mayıs’ta gerçekleşecek seçimler için Düzce 28. Dönem İYİ Parti Aday Adaylığımı açıklıyorum.

Benim yolum Tomris hatunun yolu, benim yolum Halide Edip Adıvar’ın yolu, çağdaş Türk kadının, Genel Başkanım Meral Akşener’in yoludur. İşte bu nedenle buradan ilan ediyorum; Parola vatan, işareti namus, kahrolsun istibdat, kahrolsun zulüm, yaşasın hürriyet, adalet, müsavat ve meşveret. Ne Mutlu Türküm Diyene” dedi. 

Haber: Elif Varol - Hakan Arslan


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar