Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE’NİN EN GENÇ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI

21 yaşında Düzce'nin en genç aday adayı olan Berat Öztürk,  İyi Parti'den Milletvekili aday adaylığı başvurusunu yaptı.

DÜZCE’NİN EN GENÇ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI
17.03.2023 - 23:59
Güncelleme 18.03.2023 - 12:20
Haber Merkezi

Adaylık dosyasını  İyi Parti Seçim Koordinasyon Kurulu Başkanı Selami Ulusinan’a veren Öztürk ‘’Düzce’de siyasi partilerin adayları içinde en genç milletvekili aday adayım. İlk  siyasi hayatıma Saadet partisinde başladım. Gençlerle birlikte yaptığım etkinlikler parti içinde çalışmalarımdan dolayı Saadet Partisi yönetimi tarafından gençlik kolları başkanlığına getirildim’’ dedi.  

Gençlerle birlikte gündemi takip ederek Düzce’nin çeşitli yerlerinde  parti için çalışan ve gençlik kolları olarak çalışmalar yapan Berat Öztürk, daha sonra Saadet Partisi'nden istifa edip İyi Parti Merkez İlçe Yönetim Kuruluna girdiğini söyledi.

Yaptığı çalışmalarla gençlerin destek gördüğünü söyleyen Berat Öztürk 21 yaşında olmasına rağmen Düzce'nin eksiklerini bildiği için İyi Parti Milletvekili aday adayı olduğunu söyledi. Berat Öztürk; "Düzce’de gençler için bir çok projem var, herşeyden önce Düzce ve Düzce gençliğine hizmet etmek için aday adayı oldum. İş hayatındaki başarılarımı siyasette de başarmak için Düzceliler'den destek istiyorum.

  Düzce iyi olsun diye bu yola çıktım, çünkü Düzce herşeyin en iyisini hak ediyor. Düzce’nin en geç Milletvekili aday adayı olarak gençlerin ve tüm Düzceliler'in Türkiye genelinde sesi olmak istiyorum.

Sizi Meclis'de en iyi şekilde temsil etmek için tüm desteklerinizi bekliyorum. Düzce halkına selamlarımı iletiyorum, inşallah birlikte başaracağız’’ ifadelerini kullandı.

BERAT ÖZTÜRK KİMDİR ?

 Berat Öztürk 09 Ocak 2002 İstanbul Fatih doğumludur. Eğitimine Ön Lisans İşletme Bölümü ile devam etmektedir. İşletmeci ve Gayrimenkul Danışmanlığı yapmaktadır. AGD ve MGV Ortaokullar ve Liseler Komisyon Başkanlığı (2017-2022) Saadet Partisi Gençlik Kolları Başkanlığı (2022-2023) görevi yapmıştır. İyi Parti Düzce Merkez İlçe 3. Olağan kongresinde Merkez İlçe Yönetim Kuruluna girdi.

 


Editör: E. Varol