Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

18 TEMMUZ SPOR SALONU MECLİS'TE

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce 18 Temmuz Spor Salonu’nun İl Seçim Kurulu Sandık Toplanma Merkezi olarak belirlenmesi ile ilgili Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde önemli açıklamalarda bulundu. Yılmaz Adalet Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı’nı bu hatalı kararın düzeltilmesi için göreve davet etti.

18 TEMMUZ SPOR SALONU MECLİS'TE
15.03.2023 - 22:12
Güncelleme 15.03.2023 - 22:13
Haber Merkezi

Ümit Yılmaz açıklamasında salonun sporcular tarafından 3 ay süre ile kullanılamayacağını hatırlatarak “14 Mayıs da yapılacak seçimlerde İl Seçim Kurulu tarafından 18 Temmuz Spor Salonu İP’li ve CHP’li üyelerin oyu Ak Parti ve MHP’li üyelerin karşı oyuna rağmen sandık toplanma alanı olarak seçilmiştir.

İlimizde Yapılan ulusal ve İl içi liglerin oynandığı iki salondan biri olan spor salonumuz gençlerimiz tarafından en az 3 ay boyunca kullanılamayacaktır” dedi. 

Yılmaz hatalı karardan dönülmesi için Bakanlıkları göreve davet ederek “Seçim kuruluyla yaptığımız görüşmelere rağmen diğer önerdiğimiz salonları uzak olduğu ve yemeklerin soğuyacağı bahanesiyle geri çeviren seçim kurulu, İP ve CHP’li üyeler gençlerimizin spor müsabakalarına engel olmaktadır.

Düzce de ulusal ve il içi liglerin oynanabilmesi için Adalet Bakanlığı ve Gençlik ve Spor Bakanlığı yetkililerini bu hatalı kararın düzeltilmesi için gençlerimiz adına göreve davet ediyoruz” diye konuştu. Haber: Elif Varol


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar